8 komentāri
Kauslīga daiļava, moldāvu skaistule un leļļu teātra aktieri – pirmie kandidāti uz “X Faktoru”
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Vakar Liepājas Olimpiskajā centrā visas dienas garumā pie kādām durvīm bija nepārtraukta drūzma, jo tika aizsākts dziedošo talantu šova “X Faktors” atlašu maratons, kurā arī noskaidrosim tos, kuru dziedāt prasmi jau rudenī redzēs visa Latvija. Atskatīsimies uz atlases pirmo dienu.

Žūrijā jaunās potenciālās Latvijas mūzikas zvaigznes vērtēja dziedātājs Markus Riva, kurš būs arī paša šova vadītājs, mūziķe un TV šovu mūzikālā producente Maija Sējāne, lokāli ražotā TV satura projektu vadītāja Elīna Jēkabsone, kā arī ”X Faktora” producents Guntars Gulbiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā tika izvērtēti vairāki desmiti pretendentu, no kuriem tikai daži tiks izvēlēti turpmākai dalībai šovā. Starp tiem bija dažādu arodu un tautību pārstāvji – Olga, kura dzimusi Moldāvijā, ikdienā strādā par dispečeri, bet, piemēram, Mārtiņam, kurš nākotnē vēlas kļūst par ugunsdzēsēju, atlase gandrīz gājusi secen, jo vēl nesen atradies slimnīcā ar aknas plīsumu…

Netrūka arī īpaši spilgtu tēlu, piemēram, Arina no Ventspils, kura pārsvarā dziedot, kamēr pati gatavo. Viņai ļoti nepatīk, ja kāds runā aiz muguras. “Ja vajadzētu, varētu arī kādam pa muti iemaukt. Mierīgi!” viņa stāstīja žūrijai.

Neiztikām arī bez jau iepriekš redzētām sejām – uz atlasi bija ieradušies pieredzējušie Edijs Šnipke un Agnese Kuplēna, kuri redzēti gan Eirovīzijas nacionālajās atlasēs, gan citos TV šovos. Agnese 2005. gadā kopā ar Intaru Upenieku, izpildot Borisa Rezņika dziesmu “Sing it! Swing it!”, Eirovīzijas atlasē pamanījās izcīnīt otro vietu, priekšā palaižot tikai leģendāros Valteru un Kažu ar “The War is not Over”.

Daudziem pazīstams varētu būt arī Matīss Pavītols, kurš ir uzstājies kopā gan ar leģendārajiem Līviem, gan Mārtiņu Freimani, gan daudziem citiem.

Foto: “X Faktora” atlase Liepājā

Vakar ne tikai sākās atlase, bet arī tika noskaidrots, ka “X Faktoru” rudenī vadīs dziedātājs Markus Riva, kurš izvēlēts arī kā viens no atlases žūrijas dalībniekiem. “Pēc šodienas ar lielu cerību raugos, kas notiks visās pārējās atlases pilsētās. Talanti ir, un, man liekas, jau no šīs dienas ir pāris cilvēki, kuri būtu pelnījuši vietu lielajos finālos, tikai tālākais jau no viņiem pašiem ir atkarīgs,” atlases pirmo dienu komentē Markus.

“Pirmajai dienai bija ļoti labi, jo bija dažāda vecuma, kā arī spilgtāki un mazāk spilgti dalībnieki. Prieks, ka cilvēki nekautrējās un saprata vēsti, ka nav obligāti jābūt 18 gadus vecam, lai nāktu un piepildītu savus sapņus. Man liekas, šis šovs sola grandiozus dalībniekus,” savu verdiktu par šodien redzēto izteica arī Elīna Jēkabsone.

TOP komentāri

 • Toms Debesnieks
 • Zane
  +1 +1 0

  Zane

  Es domāju,ka viņi izvēlās tikai atraktīvākos,perspektīvākos,lai kad būs tiešraides-vērtēs jau cita žūrija,kas izvēlēsies savās komandās un tie tad cīnīsies tālāk
 • Anita
  +1 +1 0

  Anita

  Piedod,bet viņam ir tik daudz talantu un darbaspēju,kā teica viens draugs-viņš paspēj dienā izdarīt 3 cilvēku darbu.Vajag tik strādāt,nevis tukšu runāt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!