Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

4 komentāri
Kaupera dubultnieks un citas jaunās pašmāju topošās jaunās zvaigznes – vai viņi ir gatavi “X Faktora” nākamajai kārtai?
04.09.2017 Vokālo talantu televīzijas šova X - Faktors otras atlases pirmas dienas norise. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Jau piekto svētdienu kanālā TV3 plkst. 20.20 varēs vērot pasaules slavu iemantojušā televīzijas šova “X Faktors” piekto sēriju, kas krasi atšķirsies no visa iepriekš redzētā.

Ja līdz šim bijām pieraduši skatīties atlases raidījumus, tad tā jau ir pagātne – tagad šovs tikai sāk uzņemt apgriezienus, jo tieši šovakar izšķirsies, kuriem četriem no kopumā 20 šovā palikušajiem jauniešiem (vecuma grupa 16-25) turpinās cīņu par “X Faktora” galveno balvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovakar tiks sadalīti mentori – katram šova žūrijas dalībniekam tiks piešķirta viena grupa, attiecīgi jau pieminētā 16-25, kuri uzstāsies šovakar, 25+, kā arī vokālie ansambļi, kurus redzēsim nākamsvētdien.

Savukārt pēc tam, kad notiks izloze, sāksies patiesības mirklis – kuri četri pilntiesīgi sevi varēs saukt par “X Faktora” dalībniekiem, bet kuriem šovs beidzies. Kā dalībnieki tiek galā ar spriedzi? Skaties foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl