32 komentāri

”X Faktora” skatītāji dziedātājai Kattie izvēlējušies Arianas Grandes dziesmu ”One last time” un Adeles dziesmu ”Skyfall”. Kattie priecājas par skatītāju lēmumu, jo abas dziesmas ir viņai tuvas un izraisa spēcīgas emocijas.

Lai izdaiļotu dziesmu ”One last time” Kattie talkā steidzas dejotāji, kuri ar savām kustībām paspilgtina dziedātājas izdziedāto stāstu un dziesmas laikā paustās emocijas.

Pēc uzstāšanās Intars Busulis atzina, ka skatītāji izvēlējušies Kattie piemērotu skaņdarbu.

Busulis vēlas, lai Kattie iekšējā ”liesmiņa” iedegas vēl spilgtāk un spilgtāk. Dziedātājs grib, lai šova dalībniece sevi “dedzina” vēl vairāk!

Kattie fanus uztver par draugiem un atbalsta ar padomiem!

Pirms došanās aizkulisēs, lai gatavotos otrajam priekšnesumam, Kattie no Marka Rivas saņēma jautājumu par grūtāko ”X Faktorā”. Izrādās grūtību nav bijis, jo, ja daudz strādā – viss izdodas. Šova laikā izjusts tikai prieks.

Izpildot dziedātājas Adeles dziesmu ”Skyfall”, Kattie jau atkal parādīja cik lielisks ir viņas vokāls, kā viņa spēj nodot skatītājiem savas emocijas un likt sajust to, ko izpildot dziesmu izjūt viņa.

Skaistā sarkanā kleita, sarkanais fons paspilgtināja dziedātājas sievišķību trauslumu un ievainojamību.

Arī dziedātājs Intars Busulis atzina, ka otrajā dziesmā ”uguns degusi” no pirmās nots līdz pēdējai notij.

Reinis Sējāns Kattie priekšnesumu novērtēja kā satriecoši labu, viss saslēdzies lieliski, un dziedātāja uzstājusies unikāli.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!