Kattie tiekas ar kvēlākajiem faniem; skatītāju atbalsts saraudina dziedātāju

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
Kattie tiekas ar kvēlākajiem faniem; skatītāju atbalsts saraudina dziedātāju
NAURIS GARKAKLIS

20. novembra vakarā šova ”X Faktors” dalībniece Kattie tikās ar saviem kvēlākajiem faniem, kuri uzvarēja viņas rīkotajā konkursā un laimēja tikšanos ar savu elku. Uzvarētāji ieradās laikus, lai tikai nenokavētu ne mirkli no iespējas pavadīt laiku ar Kattie.

Kattie ar faniem tikās pieczvaigžņu viesnīcas ”Grand Palace Hotel” viesmīlīgajā restorānā, kur svētku atmosfērā vakariņoja kopā ar atbalstītājiem. Tā kā viens no jauniešu iecienītākajiem ēdieniem ir pica, tad restorāns Kattie viesus cienāja ar gardām picām.

Vakars sākās ar iepazīšanos, fanu hobiju, interešu izzināšanu. Ikvienam bija iespēja dziedātājai uzdot interesējošos jautājumus, ko atbalstītāji steidza arī izmantot. Jautājumi bija visdažādākie, gan par mūziku, Baltkrieviju, gan dzīvi Latvijā.

”Šī bija mana pirmā organizētā tikšanās ar faniem, nezināju ko gaidīt, bet viss izvērtās lieliski. Saņēmu tik daudz mīlestības, pozitīvisma, emocijas mani uzlādēs vēl ilgi,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kattie.

Faniem bija iespēja piedalīties īpašā jautājumu un atbilžu spēlē, kur divi uzvarētāji ieguva pārsteiguma balvas. Pirmās vietas ieguvēja saņēma T krekliņu ar Kattie fotogrāfiju. Otrās vietas ieguvējs – īpašu ”X Faktora” krūzīti, kura tapusi sadarbībā ar zīmolu ”Piparmētra”. Konkursu dziedātājai palīdzēja novadīt viņas draudzene, dziedātāja, fitnesa modele Kattie Tindemark.

Sadalot balvas, māksliniece faniem rakstīja autogrāfus uz īpaši sagatavotām fotogrāfijām. Ikviens varēja pateikt, ko vēlas, lai viņam novēl un tieši to Kattie arī rakstīja uz fotogrāfijām.

Pēc autogrāfu rakstīšanas Kattie dāvāja atbalstītājiem divas dziesmas. Mūziķe izpildīja ”Hallelujah”, jo, pateicoties dziesmai, dziedātājai izdevās palikt šovā ”X Faktors”, kā arī viņas pašas dziesma ”Rainbows”, ar kuru startēts Baltkrievijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Muzikālo noformējumu palīdzēja sagatavot ģitārists, radio dīdžejs Džordžs Tiplovs.

Fani pasniedza Kattie dāvanas, suvenīrus ar Latvijas simboliku un saldumus. Tika veltīts laiks, lai fotografētos un personīgi parunātos ar atbalstītājiem.

Patīkams pārsteigums Kattie bija vairāku fanu, kuri neuzvarēja konkursā, ierašanās, lai tikai kaut uz mikli viņu satiktu.

”Esmu tik laimīga, tikšanās beigās nespēju valdīt asaras, man tik daudz nozīmē fanu atbalsts, labie vārdi un pozitīvisms, apskāvieni, kurus viņi man sniedza,” nobeidz Kattie.

Pēc tikšanās ar savu elku vairāki fani iegādājās biļetes uz nākamo “X Faktora” koncertu, lai atbalstītu Kattie klātienē. Vēlies apmeklēt koncertu? Biļetes iegādājies ŠEIT!

2 komentāri