Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Kattie ļaujas tradīcijai un lej laimi. Ko Jaunais gads sola dziedātājai?
SKATIES

Pēc dalības un uzvaras šovā ”X Faktors” dziedātāja Kattie atgriezusies Baltkrievijā, kur veiksmīgi nokārtojusi sesiju augstskolā un kopā ar ģimeni svin Jaunā gada iestāšanos. Kattie apzinās, gada izskaņa ir maģijas laiks, tāpēc labprāt lej laimi un ielūkojas nākotnē.

Lai lietu laimi Kattie jau Latvijā, iegādājās alvas dzīvnieciņu figūras ar novēlējumiem. Tā kā viņa dzimusi pērtiķa gadā, tad izvēlējās tās figūriņas, kurās attēlots pērtiķis.

Baltkrievijā pieņemts ūdenī pilināt sveķus no sveces un tad pētīt, kas izdevies, bet māksliniece vēlējās pamēģināt ko jaunu, īpašu, tādu, kas viņai atgādinās par Latviju.

”Patīk, ka šajās figūriņās, gluži kā laimes cepumos, iekšā ir vēlējums, tas visam procesam piešķir vēl vairāk maģiskuma. Saņēmu – labu veselību, možu garu, kas uz priekšu rauj ar varu un ja ir mērķis, tam atļauti visi līdzekļi,” noslēpumainos vēlējumus atklāj Kattie.

Sākumā alvas figūriņu Kattie mēģināja kausēt ar sveces liesmas palīdzību, bet tas neizdevās un viņa izmantoja gāzes radīto liesmu.

”Nekad neko tādu neesmu darījusi, baidos šķidrumu liet aukstā ūdenī. Mani sabiedēja draugi, sakot, ka sekos skaļš sprādziens,” kausējot alvu atklāj Kattie.

Izlejot karsto šķidrumu ūdenī, patiesi atskan sprādzienam līdzīgs troksnis, kas sabiedēja dziedātāju, bet ne uz ilgu laiku, drīz vien viņa jau ēnā pētīja savu nākamo gadu.

”Gufijs spēlē saksofonu, arī otrādi pagriežot redzams tas pats Gufijs, no Volta Disneja multfilmām, kurš dzied. Vai tas nozīmē, ka nākamgad es aizbraukšu uz Disnejlendu?” sajūsmināti jautā Kattie.

Izrādās brauciens uz Disnejlendu ir viens no lielākajiem dziedātājas sapņiem, kas saglabājies vēl no bērnības. Kattie uzskata, ka Disnejlenda nav domāta tikai bērniem, arī pieaugušajiem tur ir interesanti. Mūziķi nebiedē ekstrēma atpūta, tāpēc viņa ir gatava ne tikai apskatīt iemīļoto multfilmu varoņus, bet arī traukties pa “amerikāņu kalniņiem”.

”Otrajā reizē man iznāca stilizēts eņģelis vai cilvēks ar kameru, tas kā no kura leņķa skatās. Tas atkal norāda, ka manas ieceres sapņi piepildīsies un es dziedāšu, būšu uz skatuves un man būs apkārt eņģeļi, kuri mani aizsargās. Ieraudzīju arī pūķi, zinu, ka pūķis simbolizē bagātību, cīņas sparu,” smaida Kattie.

Kattie atklāj, ka viņai mīļākie svētki ir Jaunais gads, tas ir laiks, kad cilvēki ir cerību un apņēmības pilni uzsākt jaunu, skaistu gadu. Kad priecājas par aizejošo gadu, atceras visu labo un skaisto, kas noticis.

”Brīnumsvecītes, mandarīni, eglīte, sveču smarža, sveču gaisma un mana ģimene, ja tā visa man ir, neko vairāk nevajag,” smaida Kattie.

Dziedātāja dievina brīnumsvecītes un katros svētkos izdedzina vairākas paciņas, mūziķe uzskata, ka to degšana ir pielīdzināma mazam brīnumam, bet brīnumi nekad nevar būt par daudz!

“Laimīgu Jauno gadu!  Lai piepildās visi sapņi, ieceres, lai veselība un miers mājās, dvēselē. Neaizmirstiet sapņot un ļauties sapņiem, visi dzīves panākumi sākas ar sapni un noticēšanu sev. Esiet laimīgi,” novēl Kattie.