8 komentāri
Kattie iemantojusi atbalstītājus un pielūdzējus. Puiši aicina mākslinieci uz randiņiem un atzīstas mīlestībā
TOMS NORDE

Šova ”X Faktors” dalībniece Kattie jau iemantojusi fanus. Dziedātāja rīkojusi savu pirmo tikšanos ar faniem un neslēpj, ka cilvēki uz ielas viņu atpazīst, ir saņemti aicinājumi uz randiņiem un pat dzirdētas atzīšanās mīlestībā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie atklāj, ka cilvēki uz ielas, kafejnīcās un veikalos viņu arvien vairāk un vairāk sāk atpazīt. Tas mazliet mulsina jauno dziedātāju, bet viņa priecājas par uzmanību, smaidiem un labajiem vārdiem.

”Daudzi uz ielas nāk klāt fotografējas, parunājas, ir cilvēki, kuri sveicina mani, bet ir ļoti daudzi, kuri uzsmaida un ātri dodas prom, kautrējas,” smaida Kattie.

Ikdienā Kattie saņem ļoti daudz atbalstītāju vēstules, tiek izteikti komplimenti, atbalsta vārdi, laba vēlējumi, tas viss silda mūziķes sirdi.

Kattie tiekas ar faniem

Ir cilvēki, kuri Kattie raksta, lai pastāstītu par savu dzīvi, neslēpj savas problēmas un notikumus, kuri apbēdina, skumdina. Dziedātāja vienmēr atbild, palīdz risināt problēmas, cenšas uzlabot rakstītāju garastāvokļus.

”Fani atbalsta mani, kāpēc, lai es nedarītu to pašu? Cenšos būt draugs, uzklausīt, sniegt padomus. Reizēm kādam ir vajadzīgs, lai viņu vienkārši uzklausa un tas jau liek justies labāk,” tā Kattie.

Kattie un Sabīne Berezina dzied latviešu valodā!

Šova dalībniecei ir patīkami, ja viņai atbalstītāji raksta baltkrievu valodā. Daudzi fani uzskata, ka, tā kā Kattie mācās latviešu valodu viņiem ir jāspēj vismaz kaut ko pateikt māksliniecei viņas dzimtajā valodā.

”Esmu saņēmusi arī vairākus aicinājumus uz randiņiem. Nereti kāds puisis pajautā kā man iet, un saņemot manu atbildi uzreiz aicina tikties, neslēpjot, ka domāta romantiska tikšanās,” pieredzē dalās Kattie.

Tā kā dziedātājas sirds nav brīva, viņa šādus piedāvājumus noraida, bet tāpat viņai kā meitenei ir patīkami, ka viņu aicina, ka viņa kādam simpatizē.

”Ir puiši, kuri man ir atzinušies mīlestībā. Tas rada neveiklību, nezinu kā reaģēt, ko atbildēt. Negribas salauzt otra sirdi. Mīlestība ir skaistākās jūtas pasaulē un negribas nejauši kādam iepilināt “darvas pilienu” sirdī,” aizdomājas Kattie.

Māksliniece priecājas par ikvienu vēstuli, laba vēlējumu, interesi par viņas dzīvi. Fanu sniegto atbalstu viņa uzskata par ko īpašu un unikālu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!