8 komentāri
Kattie Baltkrievijā sagaidīta kā īsta zvaigzne, visa valsts prese raksta par dziedātājas panākumiem
TOMS NORDE

Dziedātāja Kattie ir otrās sezonas šova ”X Faktors” uzvarētāja. Pēc mākslinieces uzvaras par viņu raksta arī Baltkrievijas mediji, kas dziedātājā rada pārsteigumu un prieku.

Sarunā ar portālu Skaties.lv dziedātāja stāsta, ka mājās atgriezusies ar triumfu, visi lielākie Baltkrievijas mediji raksta par viņas uzvaru, par lielisko notikumu jau nākamajā rītā ziņots radio.

”Liels pārsteigums bija nākamajā rītā pēc uzvaras saņemt apsveikuma zvanu no Baltkrievijas vēstnieka Latvijā – tas parāda, ka valstij nav vienalga sava tautieša panākumi,” smaida Kattie.

Par dziedātājas panākumiem uzrakstījuši lielākie interneta portāli ”Tut.by”, ”Sb.by”, ”Belta.by”, “Belnovosti.by”, ”Kp.by”, ”Belsat.eu”, ”Aif.by” un tas ir tikai mazumiņš.

”Man likās, ka galvā atrodas mērkaķītis, kurš sit kopā bungu šķīvjus!” Kattie par uzvaras mirkli

Visi mediji raksta vienu un to pašu informāciju, ka Kattie ir pirmā baltkrievu dziedātāja, kura uzvarējusi ”X Faktorā”, ka par spīti bukmeikeru prognozēm māksliniece apsteigusi ”Baritonus” un ”Radio trio”. Minēta superfināla dziesma ”From this moment”, kā arī fakts, ka pusfinālā viņa dziedājusi latviešu valodā.

Presē netiek aizmirsts pieminēt, ka Kattie balvā ieguvusi 10000 eiro un līgumu ar ierakstu kompāniju “Sony Music”.

”Vieglāk būtu nosaukt tos medijus, kuri nav rakstījuši par manu panākumu, ne tos, kas ir to darījuši. Rakstījuši ir teju visi. Vakar biju televīzijā, ierakstījām raidījumu par maniem piedzīvojumiem Latvijā, jau rīt man jādodas uz radio un jāsniedz intervija žurnālam,” priecājas Kattie.

Liene Greifāne ir sašutusi par Kattie uzvaru ”X Faktorā” un kaunina latviešus

Šādu uzmanību no vietējās preses viņa saņem pirmo reizi, pat piedalīšanās Eirovīzijas nacionālajā atlasē Baltkrievu presei nelikās gana liels notikums, lai rakstītu.

Kattie ar uzvaru sveic arī Baltkrievijā pazīstami mākslinieki, grupa ”Napoli”, dziedātāji Alens Hits, Angelika Pushnova, Tatjana Stakhouskaya un arī Latvijas pārstāve pagājušā gada Eirovīzijā Laura Rizotto.

”Esmu šokā, nezinu kā to visu uzņemt un kā reaģēt. Ļoti nepierasti,” nobeidz Kattie.

”Beidzot esmu redzējis savu meitu patiesi laimīgu.” Kattie tētis par meitas uzvaru

Arī skolā māksliniece jau visus parādus nokārtojusi. Sesijā iegūtas atzīmes 7,8. Skolā teju katrs otrais audzēknis un visi pasniedzēji apsveikuši viņu ar uzvaru un vēlējuši turpmākus panākumus.

TOP komentāri

 • Uldis Brigzna
 • Māris
  +17 +13 -4

  Māris

  Baltkrievijā neviens nezināja līdz uzvarai :) Laipni lūdzam Kattie un gaida jaunos dziesmas. Un mēs gaidām Kattie pēc Jaunā gada! )
 • Gustavs Ermansons
  +9 +9 0

  Komentārs no Facebook

  Raimonds Kanenebergs ārpus Latvijas nevarēja balsot

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!