Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Kattie atklāj, ka Baltkrievijā par deficīta preci kļūst tualetes papīrs un konservi
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja dziedātāja Kattie dzīvo Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Mūziķe labprāt pastāsta par situāciju Baltkrievijā un to, kā izjūt ”Covid-19” ietekmi uz savu dzīvi.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie stāsta, ka pagaidām ar vīrusu saslimušo skaits nav sasniedzis 40 cilvēku atzīmi.

Valstī panikas nav, visi ir piesardzīgi, bet bez lieka stresa.

Noklausies! ”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie prezentē savu debijas singlu

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

Tiek atcelti lielie pasākumi, bet izklaides vietas turpina strādāt. Daudzi strādā mājās un nedodas uz biroju, tāpat ir slēgtas skolas un universitātes.

Mūziķe neslēpj, ka tiek atceltas kāzas, uzņēmumu svinības, un māksliniekiem ir daudz vairāk brīva laika.

”Es jūtos labi. Manai ģimenei viss ir kārtībā. Cenšamies bez liekas vajadzības neiziet no mājas. Drīz dosimies uz vasarnīcu, kur paliksim visu slimības uzliesmojuma laiku,” tā Kattie.

Šova zvaigznes ģimene ir droša, ka svaigs gaiss un daba tikai palīdzēs nostiprināt imunitāti.

”Mana universitāte ir aizvērta, bet tas neatceļ eksāmenus. Mācāmies ar e-pastu palīdzību, gatavojamies. Dzīve neapstājas, tikai ieņem cita veida virzību,” atklāj Kattie.

Ikdienā Kattie darbojās improvizācijas nodarbībās un veidoja savu muzikālo projektu, tas viss nu pagaidīs, līdz ”Covid-19” tiks uzveikts.

Runājot par ārpus mājas aktivitātēm, Kattie joprojām apmeklē fitnesa nodarbības, tāpat lielu uzmanību velta imunitātes stiprināšanai – ēd vairāk augļu, dārzeņu un dzer vitamīnus.

Dziedātāja Kattie izglābusi pāris dienas vecu kaķēnu

”Dzīvoju, kā daru to visu laiku, pērku produktus tikai tik, cik nepieciešams, neveidoju nekādas rezerves. Mums mājās ir konservu un dažādu marinējumu rezerve, bet tā nav speciāli veidota,” atklāj Kattie.

Pēdējā laikā veikalos par deficīta preci kļuvis tualetes papīrs un dažādi konservi, toties rīsu, griķu un makaronu rezerves vēl netiek veidotas.

Viss, kas mainījies, – mūziķei somā ir antiseptiķis rokām, kas tiek arī izmantots.

”Aptiekās nevar iegādāties maskas, tās ir izpirktas. Cilvēki pa ielām staigā ar maskām, tādā veidā cenšoties aizsargāt sevi un apkārtējos. Es ar pāris maskām nodrošinājos jau pašā vīrusa uzliesmojuma sākumā,” tā Kattie.

Šova zvaigzne domā, ka ”Covid-19” cilvēkiem liek pārvērtēt savas dzīves un padomāt vairāk par sevi un citiem, kā nekā redzam, cik viegli varam zaudēt visu.