Katrīnes Lukins mīļotais smejoties paziņo: ja “X Faktorā” tiks tālāk un beigu beigās uzvarēs, iegūto balvu viņš izlietos kāzām

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
Katrīnes Lukins mīļotais smejoties paziņo: ja “X Faktorā” tiks tālāk un beigu beigās uzvarēs, iegūto balvu viņš izlietos kāzām
Vladislavs Proškins/F64

Dziedātājas Katrīnes Lukins mīļotais vīrietis Oskars Millers aktīvi darbojas grupā ”Rock`n`berries”. Grupa daudz koncertē un nereti Oskaram ir ļoti maz brīvā laika, kuru veltīt mīļotajai sievietei. Nu viņš izlēmis piedalīties televīzijas šovā ”X Faktors” tādā veidā samazinot kopā pavadīto laiku vēl vairāk. Jaunieši ir droši, ka tas netraucēs attiecībām.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Oskars un Katrīne vienbalsīgi paziņo, ka, ja Oskars iekļūs tālākās šova kārtās, viņu attiecības necietīs, jo viņi abi ir izvēlējušies darboties šovbiznesā, apzinās, ko vēlas sasniegt, un atbalsta viens otru.

”Jauni esam tikai vienreiz, ir jāpiepilda savi sapņi. Kad paši neuzstājamies, nestrādājam, tad atbalstām viens otru klātienē visos radošajos projektos. Tāpēc šodien apmeklēju “X Faktora” televīzijas atlasi, lai atbalstītu Oskaru. Vienalga, viņš tiks vai netiks nākamajā kārtā, es ar viņu ļoti lepojos. Domāju, šodien uztraucos par viņu daudz vairāk nekā viņš pats,” smejas Katrīne.

Oskars piebilst, ka, par spīti aizņemtībai, viņi atrod laiku, ko pavadīt kopā, un abu attiecībās viss ir vislabākajā kārtībā. Septembrī pāris svinēs savas mīlestības pirmo gadadienu.

”Nereti ir tā, ka, atgriežos mājās no koncerta, Katrīne jau guļ un, kad dodos atkal prom no mājām, viņa joprojām guļ. Reizēm atgriežoties, viņa guļ, bet, Katrīnei ceļoties, es guļu. Ir bijis, kad vairākas dienas redzam viens otru, tikai guļam, tas tāpat ir mīļi, galvenais ir gulēt kopā,” pastāsta Oskars.

Saņemot jautājumu par to, kad gaidāmas kāzas, jaunieši sāk smieties, un Katrīne uzreiz saka, ka par to jājautā Oskaram, jo vīrietis parasti izsaka bildinājumu.

”Laika gana. Plānoju lielo notikumu šajā septembrī, bet pieteicos ”X Faktoram”, nu visiem teikšu: ja tikšu tālāk un uzvarēšu, tad par iegūtajiem līdzekļiem svinēsim kāzas,” smejas Oskars, nepaskaidrojot, vai pateiktais ir nopietni domāts, vai tomēr ne, kā nekā līdzās sēž Katrīne un nevar mīļotajai laupīt pārsteiguma momentu.

Jau septembrī Oskara grupa ”Rock`n`berries” izdos savu otro studijas albumu, un šoreiz tas būs latviešu valodā.

Dziesmas albumam ”Rock`n`berries” radīja grupas nometnē, viss, ko varēs dzirdēt ierakstos, ir ņemts no puišu dzīvēm, no viņu pieredzes. Kā nekā grupas biedri ir gluži kā ģimene, viņi viens par otru zina visu, dažādus sīkumus, laimes mirkļus, nedienas, pārdzīvojumus.

Foto: Vladislavs Proškins/F64

”Kopā pavadām ļoti daudz laika, es Katrīni redzu daudz retāk nekā grupas biedrus. Iedvesmojamies no tā, kas apkārt, piemēram, es uzrakstu pantiņu, basģitārists noklausās un uzreiz izdomā nākamo. Nenoliekam neviena idejas, bet paceļam otra radošo gadu,” priecājas Oskars.

Oskars ir laimīgs, ka Katrīne to atbalsta un lielos muzikālos notikumos ir klāt, jo tieši mīļotās tuvums palīdz viņam savākties.

Katrīnes Lukins un Oskara Millera skaistais mīlas stāsts:

0 Komentāru