Katrīnai Kovaļukai ir būtiski apģērbam dāvāt otro dzīvi, tāpēc ”pērles” viņa meklē lietoto apģērbu veikalos

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
Katrīnai Kovaļukai ir būtiski apģērbam dāvāt otro dzīvi, tāpēc ”pērles” viņa meklē lietoto apģērbu veikalos

Viena no vizuāli interesantākajām ”X Faktora” otrās TV atlases dalībniecēm bija 19 gadus vecā rīdziniece Katrīna Kovaļuka, kura iepriecināja ar Imanta Kalniņa dziesmu ”Apvij rokas”. Jauniete pastāsta par savu stilu, apģērba izvēli, mākslu, kā arī atklāj, ka vēl nav gatava attiecībām.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katrīna atklāj, ka izmēģināt savas spējas šovā izlēmusi pēc tam, kad kopā ar draudzeni skatījusies raidījumu, komentējusi un sapratusi, cik ļoti tas ir sarežģīti. Viņa apsolījusi pieteikties un turējusi solījumu.

Maigs, sievišķīgs izpildījums! Katrīna Kovaļuka izpilda Imanta Kalniņa dziesmu ”Apvij rokas”

Katrīna vokālās prasmes apguvusi pašmācības ceļā, klausoties citus dziedātājus un atkārtojot viņu vokālās darbības. Jauniete dievina dziedāt, dziedāšana atbrīvo.

Šova pretendente spēlē flautu ”Rīgas Skolēnu pils” orķestrī, kā arī ir sešus gadus mūzikas skolā apguvusi vijoles prasmi, bet tīņu vecumā visu pametusi. Katrīna sākusi apzināties, ka vijole ir svēts instruments un atsākusi spēlēšanu.

”Mans apģērbs ir noskaņa. Arī uz skolu eju šādi. Patīk manipulēt ar izskatu, ar apģērba palīdzību – piedot tēlam ”esencīti”. “Nelēkāju” pa stiliem, bet cikliski lēnām mainos. Idejas, kas iepatīkas paņemu un interpretēju savā garderobē,” skaidro Katrīna.

Apģērbu šova pretendente praktiski vienmēr iegādājas lietoto apģērbu veikalos. Viņai ir būtiski saglabāt dabu, un viņa neredz jēgu visu laiku pirkt jaunas lietas, izņēmums ir kvalitatīvs apģērbs, bet tādu var atrast arī lietotajos apģērbos un dāvāt otru dzīvi.

”Iepirkšanās ir kā medības, nezinu, kā atrodu ”pērles”, vienkārši ieraugu, iespējams, apkārt ir tāda kā “zelta aura”,” prāto Katrīna.

Runājot par vizuālajām pārmaiņām, matu krāsošanu, šova pretendente saka, ka viņai patīk sava dabiskā matu krāsa, bet gribas to izdaiļot ar spilgtām krāsām, tāpēc arī ir šķipsna priekšējos matos.

”Pagājušajā gadā ļoti vēlējos izbalināt uzacis, mamma bija pret, sapratu, ka vismaz vienu balināšu un izbalināju, nu nevaru beigt, man tik ļoti patīk. Viena sejas puse mākslinieciska, kā es vēlos, otra mīļajai māmiņai par godu atstāta dabiska,” mīļi uzjautrinās Katrīna.

Arī brīvajā laikā Katrīnai patīk nodarboties ar mākslu, viņa zīmē, veido, taisa animācijas. Mamma un vecmāmiņa viņas darbiņus liek pie sienas un jauniete jūtas kā savā izstādē. Darbiņi tiek arī dāvināti radiniekiem.

Ar draudzenēm pavadīt kopā laiku sanāk bieži, jo praktiski visi Katrīnas draugi ir no skolas. Jauniete ir droša, ka tieši skolā var atrast labākos draugus, jo ikdienā izdodas iet cauri daudziem priekiem.

”Attiecības mani vēl neinteresē. Man liekas tas ir normāli, ka neinteresē. Ir daudz citu lietu, ko darīt, neesmu gatava tāda veida mīlestībai. Nav tāda noteikta laika, cik gados obligāti jābūt pirmajām attiecībām. Man vispār liekas, ka skaistāks cilvēks ir pieaudzis, pilnveidojies, no viņa “izstarojas” īpaša enerģija, tad arī ir laiks attiecībām, kad ir otram ko dot,” nosaka Katrīna.

2 komentāri

X Faktors

Intars Busulis ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

“Kā tu spēji nodziedāt? Man klausoties bija “kamols kaklā”.” Arita Siliņa velta dziesmu mirušajai māsai

“Bez minstināšanās dodu tev krēslu!” Ekstravagantā, bet vienkāršā Katrīna Kovaļuka piesaista Intara Busuļa uzmanību

“X Faktoram” pārāk ekskluzīvi! Jūlija Leviona prezentē vienu no savām ģeniālajām dziesmām

“Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

“Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

Loretas Klibiķes dziedājums ir tieši tas, kas vajadzīgs nogurušām dvēselēm, miesai un garam

Aleksandra Šimanovska daudz dziedājusi, konsultējusies ar vokālajiem pedagogiem! Vai mentors novērtēs ieguldīto darbu?

Larai Babinai apsēsties krēslā nav tik būtiski, kā palikt visām omītēm sirsniņās

Dziesma, balts krekls un guaša krāsas! Elizabete Ločmele pārsteidz ar īpašu performanci

Lauras Melbārdes vienkāršums, dabiskums un vokālās dotības apbur mentoru

Līvas Eisteres ģimene domā, ka viņa nav gana laba! Busulis novērtē jaunietes talantu un priecājas par improvizācijām