24 komentāri

Visiem zināmā dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere domā, ka viņai ir skumja dvēsele. Kā nekā ikdienā mūziķe klausās melanholisku mūziku un arī pati vairāk prot “izlaist caur sevi” sāpi.

Dziedātāja neslēpj, ka nav gatava zaudēt, jo zaudējot, ļoti pārdzīvos, bet to nevēlas. ”Krēslu izaicinājumu” viņa sauc par satraucošāko lietu, kuru darījusi!

Katrīnas Binderes-Čoderes dziedājums TV atlasē: dziedājums sniedz žūrijai patīkamu mieru

Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere: Doma par abortu nekad dzīvē nav bijusi, bērniņš ir lielākā laime, kāda var būt

Pirms došanas uz skatuvi, Katrīnai izdevās, iemantot mieru un valdīt pār emocijām, būt pārliecinātai par sevi.

Dziedātājas uzstāšanos Reinis novērtē kā neitrālu, nebija slikti, bet nebija arī izcili. Mākslinieks uzskata, ka laikā, kad tiek izlemti likteņi ir jādara visu par visiem 200 procentiem.

Aija vēlējusies, lai kaut viens matiņš būtu izspūris, citādāk – skaista dziesma, skaista balss, skaista Katrīna. Mentorei gribētos redzēt viņu vairāk ”izspūrušu”.

Mentore dod Katrīnai krēslu, tādā veidā, aizsūtot mājās Ilzi Rijnieci.

TOP komentāri

 • Uldis Brakmanis
  +20 +17 -3

  Komentārs no Facebook

  Bet vai ir godīgi, ka profesionālās dziedātājas, arī piedalās saja konkursa? Ja jā, tad jau visi slavenie dziedātāji varēja tur pieteikties.... Vai arī sis konkurss ir domāts tiem, kas nav profesionāli, atpazīstami, un vēlas apgūt mūzikas prasmes?
 • ak

  ak

  Katrīna,proties,zinot to ka tu jau esi diezgan pieredzējusi dziedātaja,mī un žē,RUDENSOGLE,tāāādāā izpildījumā,man nepieņemami,piedod.Aija atver lūdzu acis,ausis vai tiešām tikai tāpēc ka viņa dzied pie Rača,cik bēdīgs vis šis X faktors
 • RG

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!