Sešpadsmit gadus vecā skolniece Katerīna Sretenska apzinās, ka ir trausla un maziņa, bet viņai ir stipra balss un tā var palīdzēt uzvarēt ”X Faktorā”. Vai tā domās arī žūrija?

30 komentāri

30 komentāri

 • Intars Kopcis

  Intars Kopcis

  Un???
  Stulbeņiem vairs nav izdomas, par ko rakstīt? Varbūt uzrakstiet, cik dalībnieki nopirdās 😂
 • Es

  Es

  Šovs ir šovs. Balsi te neviens nevērtē. Aizsūta mājās ar labām balsīm, bet paņem tos kam "izpušķotāks" dzīvesstāsts. Šeit nav jēgas pieteikties tikai ar labu balsi. Žēl meitenes. Dziedāja ļoti labi, man patika.
  • Viktorija
  • andis

   andis

   Šovs paliek šovs. LV x-paktorā organizatori veido banālu šovu ar kuru piesaistīt skatītājus. Par vokālajām dotībām un skatuviskajām spējām tur neviens nedomā. Noslēgums sen jau ir iestudēts.
   Nedrīkst uzvarēt puisis, kuram ir sava grupa un Viņš jau ir pazīstams skatuves mākslinieks (komentārs nav par to vai vajadzēja uzvarēt tieši A.Gruzdiņam, bet par pašu šova būtību). Tāpat, vai neievērojot attieksmi no skatītājiem līdz pat finālam varēja tikt grupa kurai jau bija personīgais albūms un skatuves priekšnesumi. Vai operas māksliniecei vajag dot iespēju piedalīties šovā, kurā meklē jaunus skatuves māksliniekus.
   Vispār x-paktors tika izveidots lai meklētu jaunos māksliniekus. LV tas nenotiek!
   Par Katerīnu tomēr ir gan prieks, gan ļoti žel. Man ir liels prieks, ka Viņu aizsūtija mājās un nedeva iespēju būt šajā cirkā. Man ir ļoti žēl, ka meitenei būs tagad vēl jāatgūstās no visas šīs elles. Viņai būs ļoti grūti atgūties, jo meitene nebija gatava mēģināt rādīt savas spējas lielās skatuves. Un visvairāk no tā vakara, kurā vienkārši izņirgājās par meiteni. Tagad lai meitene saņemas un iegūst vairāk savai dzīvei iespējas un tad noteikti Viņai ir potenciāls. Viņa vēl 16 gados nesaprata ko dara piesakoties šādam x-paktoram.
   Visu labāko Katerīnai!!!
 • Eva
  +14 +14 0

  Eva

  Man ļotî patika Katerīnas izpildījums.Šo meiteni ar tik spēcïgu, skanïgu balsi jau nu vajadzēja atstāt šovā.Žēl!
 • Viss
 • Ева
  • Ieva

   Ieva

   Спасибо вам что есть такие как вы сидящие на диване и учат как петь!
   • Ева

    Ева

    Дайте послушать запись вокальным педагогам, они вам тоже самое скажут.
 • Krokko

  Krokko

  No tiem kuri dziedāja pirmajā raidījumā , Katrīna bija labākā. Paši liek reklāmas aicina un tad apkauno,pazemo, šis pēc manām domām ir konkurss, kurā sevu balsi ir jāparāda. Bet dažiem žūrijas locekļiem tā neliekas.!!! Daudziem dalibniekiem uzreiz jau atlasē vajag teikt, lai neiet uz konkursu, ka nesanāk dziedāšana, lai neapkaunotu sevi un lai cirks nebūtu citiem jāskatās.
 • Matis

  Matis

  Žūrija nobijās, ka būs tik spēcīgs dalībnieks , kas dzied labāk par viņiem!
  • andis

   andis

   *)Aija: producente, vispār nedzied.
   *)I. Busulis: Izlīda caur R. Paulu pie Vaikules un pārējiem Krievijas skatuves māksliniekiem. Dzied, bet tagad jau Viņš noteikti nav palīgs meklēt jaunus māksliniekus. Viņam tur par k-kādiem konkurentiem nav bail. Šeit Viņam ir uzdevums uzturēt aktivitātes studijā.
   *)Sējāns: Ložņā kur vien var, ir skatuves šova taisītājs, bet ne dziedātājs. Viņam tagad arī piepalīdz Aijas producentu kompānija.
   *)Marats: Musiq izveidoja Aijas producentu kompānija. Tagad tāpat kā Prāta vētra izdarīja, arī grasās ar Musiq doties uz Krievijas un pēc tam plašākām pasaules malām.
   Aija meklē sev jaunus māksliniekus - dziedātājus. Tagad Viņai sāk to pietrūkt.
   • Matis

    Matis

    Super! Tagad viss skaidrs
   • Vvv

    Vvv

    Atkal 'andis', kurš domā, ka ir ļoti zinošs speciālists mūzikas jomā, bet patiesībā nav papūlējies uzzināt pat plaši zināmus faktus par personām un tēmām, par kurām viņš raksta.
    Par Busuli vismaz daļēji garām, par Sējānu pilnīgj garām, par Musiqq arī garām. Līdz ar to par Auškāpu arī daļēji garām. Un nav runa par kaut kādu manu viedokli, bet par faktiem.
 • andis

  andis

  NĒĒĒĒ!!!!!!!!!!
  Lai neizbojā šai meitenei dzīvi un Viņas sapni par dziedāšanu!!!!!!!!
 • Rita
 • Aija

  Aija

  Šovā balso skatītāji un viņiem vajadzētu lemt , kas iet tālāk , nevis profesionālā žūrija!
  • andis

   andis

   Tur jau tā lieta, ka šovā nebalso skatītāji. Tie raidījumi ir safilmēti jau tagad un tos tikai ik pēc nedēļas laiž ēterā. Beigās žūrija/producenti ir atstājuši sev vispatīkamākos ar kuriem varētu pamēģināt k-ko iegūt par šova dalībnieku darbu uz skatuves.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!