30 komentāri

Sešpadsmit gadus vecā skolniece Katerīna Sretenska apzinās, ka ir trausla un maziņa, bet viņai ir stipra balss un tā var palīdzēt uzvarēt ”X Faktorā”. Vai tā domās arī žūrija?

Katerīna neslēpj, ka cītīgi gatavojusies savam uznācienam. Iepriekšējā vakarā izdomājusi ko vilkt, jo cilvēkiem patīk skatīties uz tiem, kuri nav tādi paši kā citi, kuru tērpi atšķiras no pārējās masas.

Brīvajā laikā jauniete aizraujas ar kulināriju. Viņa ļoti labi gatavo pankūkas.

Perfekcionisms izpaužas ne tikai mūzikā, bet arī lietu kārtošanā, katrai lietai ir sava vieta, un tieši tur tai ir jāatrodas!

Katerīnas uzstāšanās Maratā Ogļezņevā radīja jautājumu – vai jaunajai dziedātājai ir vokālais pedagogs? Šāds jautājums radies, jo izskatījies, ka skolniecei vienkārši iedalīta dziesma, lai izrādītu vokālās prasmes, bet viņa pati to nav izvēlējusies.

Aija Auškāpa piekrita kolēģim, jo viņa meitenes uzstāšanās laikā aizdomājusies par to, ka priekšnesums neko nepateica par pašu Katerīnu.

Intars un Reinis uzstāšanos novērtēja ar – JĀ, toties Marats un Aija ar – NĒ.

TOP komentāri

 • Eva
  +29 +25 -4

  Eva

  Meitene nedziedaja ne kripatas sliktaak,par tiem ,kas tika talaak.Bet protmas Aijai,ir jaizliekas par 'stingro"zurijas locekli.Tik nepareizi sanak;)
 • Anonimā
  +28 +23 -5

  Anonimā

  Aija ļoti nekorekti izteicās. Tas bija neprofesionāli. Meitene dziedāja labi.
  Un raksta autors arī diezgan nesmuki izteicies. Fuj.
 • Eduards
  +30 +23 -7

  Eduards

  Vislabākā! IZCILS IZPILDĪJUMS! MALACIS! ŽŪRIJA VISPĀR NEDOMĀ, KO TEIC...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!