Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

54 komentāri

Lieliska balss “X Faktorā”, un, ja tam vēl pievieno lielisku horeogrāfiju un krāšņu tērpu, priekšnesums tiek iznests uz visiem 100%. Par to šoreiz parūpējās Bauskas pārstāve Adriana Miglāne.

Viņa izpildīja slavenās animācijas filmas “Ledus sirds” (angliski – “Frozen”) dziesmu “Let It Go”, par ko pelnīti saņēma gan auditorijas skaļas jo skaļas ovācijas, gan arī labus vārdus no žūrijas. Vai ar to būs gana, lai nopelnītu sev iespēju izpildīt priekšnesumu arī nākamajā svētdienā?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • jx
  +33 +29 -4

  jx

  Hypnotic... nu kuri par viņām balso? Stones... smieklīgi... šķībi greizi nepareizi.
 • Toms Soiers
  +29 +26 -3

  Toms Soiers

  Nesaprotu, kāpēc tā jāmuļķo skatītājus (īpaši jau tos, kuri izmisīgi turpina tērēt naudu telefonbalsojumiem) un pašus dalībniekus, ja jau kopš brīža, kad atsijājās tas 12-nieks, bija skaidrs, ka finālā būs Arturs Gruzdiņš un "Tautumeitas". Bet nē - taisa teijāteri, liek meitenēm raudāt (tas - par pēdējo raidījumu), bojā nervus. Un žūrija jau arī labā - dažs labs komentārs ir tik izcili netaktisks, ka es nebrīnītos, ja tas konkursants, kuram šādi teksti tiek veltīti, aizkadrā attiecīgajam žūrijas loceklim pa tauri iedotu.
  P.S. Šovakar no šova (manā skatījumā) būtu jāizlido tām trijām greizi dziedošajām bābām, kas nočiepstēja "Maska bālā" - ir jābūt īpašam talantam, lai pacenstos nodzīedāt visas notis greizi - un arī Laurītim.
 • Kā??!

  Kā??!

  Kā Reinis Adrianai var piesieties par augšējàm notīm, bet savu “Hypnotic” pat šķībo dziedāšanu nemaz nedzirdēt? Fui! Adriana, malacis!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!