63 komentāri

Pārliecinošais skatītāju balsojuma līderis ”X Faktora” portālā Arturs Gruzdiņš ”X Faktora” pirmajā tiešraidē uz skatuves kāpa pēdējais. Puisis sniedza ļoti izjustu šovu, nodziedot slaveno ”Mad World”.

Paspilgtinot Artura dziedājuma efektu, zālē skatītāji iededza gaismiņās. Numuram, protams, sekoja aplausu vētra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kas par emocijām, kas par ovācijām!” līksmoja Markus Riva.

”Vienreiz ir trāpīts desmitniekā!” par dziesmas izvēli Arturu paslavēja Reinis Sējāns, pajokojot, ka ”pasaule ir netaisna”, jo Arturs nav viņa komandā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl