4 komentāri

“X Faktora” dalībnieku prāta sacensības turpinās! Jauni jautājumi un jaunas atbildes – kurš no jaunajiem mūziķiem spīdēs trešajā “Bites izcilības akadēmijas” kārtā? Pie reizes vari pārbaudīt arī savas zināšanas un krāt punktus līdz ar “x faktoriešiem”.

Galva kopš otrās erudīcijas pārbaudes jau izvēdināta, un laiks ķerties klāt jauniem prāta vingrinājumiem. Sākam ar it kā ļoti vienkāršu jautājumu, tā teikt, zini vai mini!

Kurš no šiem notikumiem bija pirmais – Intars Busulis uzvar nacionālajā Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu “Sastrēgums” vai tiek nodibināta grupa “The Sound Poets”? Atbildes pārliecinoši dalās divās daļās – puse zina, puse min un arī neuzmin. Pirmais bija Intars!

Seko nākamais jautājums, uz kuru atbildi būtu jāzina ikvienam no mums, proti, kas ir vissvarīgākās dzīvā būtnes uz Zemes? Liela daļa dalībnieku domā, ka tie ir cilvēki, Klāvs pieļauj, ka tie tomēr varētu būt kaķi, bet dalībnieki, kuri seko līdzi svarīgām ziņām pasaules arēnā, zināja teikt, ka šīs dzīvās būtnes bez šaubām ir bites!

Trešā jautājuma atbildi var meklēt youtube dzīlēs, jo tas skan šādi: tikai viens no TOP 30 youtube video nav mūzikas videoklips, bet kas tas ir? Pārsteidzoši, bet to nezina neviens no dalībniekiem. Vēlies uzzināt pareizo atbildi? Noskaties 3. sērijas pilno video!

Ejam tālāk – kura ir pārdotākā datorspēļu franšīze? Tu teiksi – “Minecraft”? Jā, tā teica arī daudzi “x faktorieši”, taču pareizā atbilde ir “Mario”, un par to pa punktam nopelnīja Diāna Paško un Ieva no trio “Limonāde”.

Nākamais jautājums: kura tūre finansiāli bija veiksmīgāka – U2 “360° Tour” vai Coldplay “A Head Full of Dreams Tour”? Pareizā atbilde – “360° Tour” un U2, kuri par savu tūri iekasēja 736,4 miljonus, turpretim Colplay – “tikai” 523 miljonus. U2 komandā šoreiz bija Pāvels Fomkins, Ieva Katkovska, duets “The Gardens” un Kevins Dilans Fenangs, bet pārējie atkal iemācījās kaut ko jaunu.

Priekšpēdējā jautājumā ļoti noder ģeogrāfijas zināšanas un loģiskā domāšana, jo tieši tā var ļoti vienkārši izsecināt pareizo atbildi. Tātad – lai gan QZone ir viens no lielākajiem sociālajiem tīkliem pasaulē, to lieto praktiski tikai vienā valstī. Kur?! Pareizo atbildi zināja Artis Zaķis, duets “The Gardens”, Kevins, Anna Krista Ostrovska un Diāna Paško. Vai to zini arī tu?

Un pēdējais jautājums – kas ir dārgākais mūzikas instruments pasaulē? Ja tu līdzīgi kā Reinis Liepa, Anna Krista Ostrovska un Diāna Paško domā, ka tās ir klavieres, pianīns, flīģelis vai “kaut kas tāds”, tad tev nav taisnība. Jo dārgākais instruments pasaulē ir Stradivarī vijole. Līdz ar to papildu punktu iegūst Pāvels Fomkins, Ieva Katkovska, Klāvs Ozols un duets “Rozes”.

Lai gan sākumā viņam gāja diezgan grūti, trešajā “Bites izcilības akadēmijas” raundā gudrākais ir izrādījies tieši jau izbalsotais Pāvels Fomkins. Uz “X Faktora” skatuves izbalsotie dalībnieki vairs nekāps, taču viņi turpinās piedalīties “X Faktora” prāta sacensībās, tāpēc pavisam drīz gaidiet 4. sēriju ar pilnu dalībnieku sastāvu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!