Karmenas Puķjānes dziedātājas karjera pēc ”X Faktora” plaukst un zeļ

12 komentāri
Karmenas Puķjānes dziedātājas karjera pēc ”X Faktora” plaukst un zeļ
FACEBOOK

Kopš ”X Faktora” atlasēm ir pagājuši jau vairāki mēneši, bet viena no spilgtākajām šova dalībniecēm Karmena Puķjāne, kura šova atlasē izpildīja grupas “The Cranberries” dziesmu “Zombie”, nespēj atpūsties no slavas. Viņa ierakstījusi dziesmu un saņem neskaitāmus piedāvājumus uzstāties.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Karmena stāsta, ka šovs viņas dzīvē nācis par labu, viņa saņem daudzus muzikālus piedāvājumus uzstāties, ierakstīt studijā dažādas dziesmas. Muzikālā darbība zeļ un plaukst.

“Saņemu piedāvājumus arī darbam ārzemēs, tāpat man piedāvā tirgot dažādas preces. Piedāvājumi visdažādākie, esmu ieinteresējusi dažādu profesiju pārstāvjus,” nosaka Karmena.

Dziedātāja ierakstījusi dziesmu kopā ar reperi Ar4a. Hīta autors ir reperis, bet Karmena pieaicināta kā izpildītāja.

”Dziesmas nosaukums ir “Pelēkais bīts”. Strādājam vēl pie klipa, gribam, lai tas ir pēc iespējas labāks. Daudzi man jau jautā, kad būs. Zinu, fani nevar sagaidīt. Dziesmā dziedu maz, pāris frāzes piedziedājumā, tas nepatīk maniem faniem, viņi vēlas vairāk, bet pagaidām ir, kā ir,” tā Karmena.

Tev ir iespēja iegādāties Karmenas radīto T krekliņu ar foto un autogrāfu

Arī ikdienas dzīvē slava neliek par sevi aizmirst, cilvēki uz ielas atpazīst mūziķi, vēlas parunāties, uzņemt kopā ”selfiju” un, protams, iegūt zvaigznes autogrāfu. Zvaigzne priecājas, ka fani nespēj viņu aizmirst un nereti Rīgā uz ielas apstādina.

”Man pat ir prasīts, lai parakstos uz rokas, tas bija patīkami. Patīk, ka cilvēki jūsmo par mani,” smejas Karmena.

Dziedātāja atklāj, ka ikdienā no atbalstītājiem saņem tik daudz vēstules, ka nespēj uzreiz visiem atbildēt. Ja sēdētu un tikai rakstītu vēstules neatliktu laiks darbam. Tāpēc faniem jābūt pacietīgiem un jāgaida! Tieši šā iemesla dēļ Karmena pieļauj domu, ka slava var būt arī apgrūtinājums.

Karmenas sirds joprojām ir brīva, nav tā, ka viņa nemeklē vai nevēlas attiecības, vienkārši pagaidām viņa nav satikusi savu īsto.

Arī T krekliņu pārdošanas bizness nav bankrotējis, krekliņus fani joprojām vēlas iegādāties, tāpēc Karmena izstrādājusi vairākus T krekliņu variantus.

12 komentāri