Karmenas fani sarosās! “X Faktora” zvaigzne pārdod krekliņus ar savu foto un autogrāfu!

53 komentāri
Karmenas fani sarosās! “X Faktora” zvaigzne pārdod krekliņus ar savu foto un autogrāfu!
Personīgais arhīvs

Viena no šī gada ”X Faktora” sensācijām ir jūrmalniece Karmena Puķjāne. Jaunās dziedātājas uzstāšanās šovā radīja īstu ažiotāžu un par spīti žūrijas negatīvajiem komentāriem viņai ir parādījušies daudz atbalstītāji, kuri motivē Karmenu darboties tālāk. Pateicoties Karmenai, dziesma “Zombie” Latvijā ir ieguvusi otro elpu.

Karmena dalību ”X Faktorā” neuzskata par neveiksmi, kā nekā viņai parādījušies atbalstītāji. Pateicoties tam mūziķes karjera lēni palēnām uzņem apgriezienus.

Mūziķe gatavo faniem īpašu video, pie kura tiek smagi strādāts un plāno doties uz ierakstu studiju, lai ierakstītu dziesmu. Video viņa būs redzama pludmalē, traucoties uz motocikla.

Karmenas Puķjānes dziedājums un žūrijas komentāri!

Sociālo tīklu sludinājumu lapās Karmena ievietojusi informāciju, ka pārdod t-krekliņus ar savu fotogrāfiju, autogrāfu un mirkļa birku – #miljonipriekuļos.

Foto: Personīgais arhīvs

”Jā tā ir taisnība. Fanu mudināta izdomāju pārdod šādus krekliņus. Viens krekliņš maksā astoņpadsmit eiro. Liels pluss ir tas, ka pati nogādāju t-krekliņus gribētājiem, tātad papildus ir iespēja satikt mani,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Karmena.

Karmena priecājas, ka viņas šova uzstāšanos noskatījušies 180.000 skatītāju un atbalsta vārdi, kā arī kritika tikai motivē attīstīties un darboties.

Kāpēc cilvēki tiecas pēc Karmenas?

”Pagaidām esmu pārdevusi septiņus krekliņus. Draudzene prasa vēl iegādāties un citi arī vēl prasa. Domāju, tas ir tikai sākums, visi grib daļu Karmenas,” joko Karmena.

Ja kādam fanam, ir vēlme iegādāties krekliņu un satikt Karmenu dzīvē var rakstīt dziedātājai sociālajā tīklā “Facebook”.

Dziedātāja atklāj, ka ikdienā no atbalstītājiem saņem tik daudz vēstules, ka nespēj uzreiz visiem atbildēt. Ja sēdētu un tikai rakstītu vēstules neatliktu laiks darbam. Tāpēc faniem jābūt pacietīgiem un jāgaida! Karmena par šo likšanu gaidīt atvainojas saviem talanta cienītājiem.
53 komentāri