Karmena Puķjāne pārsteidz žūriju ar īpaši “netīru”, izmisuma pilnu dziedājumu

65 komentāri

Divdesmit vienu gadu vecā jūrmalniece Karmena Puķjāne jau ir uzstājusies uz lielajām skatuvēm. Pirms ierašanās uz šova ”X Faktors” atlasi jauniete miegam bija veltījusi vien nieka trīs stundas. Karmena bija ļoti piedomājusi pie sava vizuālā tēla, lai pēc iespējas labāk spētu iejusties grupas ”Cranberries” dziesmā ”Zombie”.

Raidījumā Karmena atzina, ka izpildīs ļoti smagu dziesmu, rokmūzikas hitu, kas skanēs viņas manierē un dziedāts tiks spēcīgi. Lai iemācītos dziesmu topošā dziedātāja bija veltījusi veselu nedēļu laika.

Šova pretendente neslēpa, ka bija paredzējusi uzstāties citā kleitā, bet aplējusi to ar sulu un nācās vilkt draudzenes kleitu. Pat to Karmena nebēdā, jo beigās izrādījās, ka draudzenes kleita labāk piestāv viņas kurpēm.

Skaistā vārda īpašniece gribētu darboties šovbiznesā, tāpēc ļoti cer, ka šovā tiks tālāk. Viņa jau paspējusi daudz kur uzstāties un par viņu vienmēr fano klausītāji.

Jaunā sieviete neslēpj, ka uzstājusies Priekuļu sporta svētkos uz lielās skatuves, pirms viņas spēlējuši ”Lauku muzikanti”, un zāle bijusi tukša. Tiklīdz viņa sākusi dziedāt, ieradušies miljoniem cilvēku!

Pēc jau pieredzējušās dziedātājas snieguma žūrijas loceklis Intars Busulis paziņoja, ka viņai ir ļoti skaists, muzikāls vārds. Arī pats grupas ”Cranberries” gabals ir skaists un viņš labprāt būtu klausījies tikai pavadījumu. Karmenas dziedājumu Intars nosauca par izmisuma pilnu.

Saņemot jautājumu, vai viņa pati no malas dzird, kā dzied? Karmena atbild, ka viss bijis normāli, kā parasti.

Reinis Sējāns spēja vien pateikt, ka bijis ārkārtīgi “netīts” dziedājums, bet Aija Auškāpa piebilda, lai dziedāšana paliek hobija līmenī.

Karmena par savu priekšnesumu saņēma trīs NĒ!

Noejot no skatuves, jauniete ”X Faktora” vadītājam Markum Rivam atklāja, ka bijusi ļoti satraukusies. Stress radījis kļūdas, neko tādu viņa nebija gaidījusi. Karmena cerējusi saņemt vismaz vienu JĀ.

65 komentāri