Karmena Puķjāne: Man sola lielu naudu par filmēšanos ārzemju grupu videoklipos

47 komentāri
Karmena Puķjāne: Man sola lielu naudu par filmēšanos ārzemju grupu videoklipos
FACEBOOK

”X Faktorā” iepazītā Karmena Puķjāne turpina darbu pie dziesmas ”Pelēkais bīts” videoklipa. Tāpat viņa saņem dažādus piedāvājumus filmēties ārzemēs un par filmēšanos solīta liela nauda. Paralēli jauniete attīsta savu pavārmākslas talantu.

Kā lielākos muzikālos jaunumus Karmena nosauc dziesmas ”Pelēkais bīts” videoklipu, pie kura tiek tā strādāts, lai viss izdotos perfekti, lai neviens nenojaustu klipa sižetu un tas visiem būtu pārsteigums.

”Man liels prieks, ka ”X Faktora” finālā reperis Ozols paziņoja, ka esmu viņa šova favorīts. Runājot par reperiem, man arī grupa ”Olas” ir zvanījuši, bet neatklāšu pagaidām zvana iemeslu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Karmena.

Apskati puisi, kurš iekarojis daiļās Karmenas Puķjānes sirdi

Dziedātāja stāsta, ka saņemot daudz piedāvājumus filmēties videoklipos, piedāvājumi tiekot sūtīti pat no ārzemēm un solīta liela nauda.

Pagaidām Karmena nav izmantojusi iespēju nopelnīt, bet uzskata, kas neriskē, tas nedzer šampanieti.

”Mani interesē aktiermāksla, tāpēc filmēšanos klipos uztveru kā iespēju uzsākt karjeru šajā jomā. Priecājos, ka mani ir pamanījuši dažādu ārzemju grupu pārstāvji un aicina filmēties,” atklāj Karmena.

Karmenas Puķjānes dziedātājas karjera pēc ”X Faktora” plaukst un zeļ

Šova dalībniece vēl nav mēģinājusi rakstīt savas dziesmas, bet ir nolēmusi atrast laiku, lai varētu radīt savus dziesmu tekstus. Ir tikai jāpiesēžas un viss būs!

Ziemassvētkos Karmena dāvanā saņēmusi ļoti biezu pavārgrāmatu un nu steidz mācīties jaunas receptes.

Īpaši Karmena iecienījusi austrumu virtuvi. Drīzumā jauniete plāno sākt uzņemt mazus video, kuros parāda kā gatavo ēst. Tā zvaigzne iepazīstinās fanus ar jaunām receptēm, un atbalstītāji varēs gatavot un ēst tieši to pašu, ko viņu elks.

”Mans pēdējā laika mīļākais ēdiens ir olu nūdeles ar dārzeņiem, tīģergarnelēm, vistu, saldo čili un sojas mērci. Mājās gatavoju ļoti daudz, un visi saka, ka es ideāli taisu ēst. Ģimene, draugi, draudzenes visi ir sajūsmā par maniem ēdieniem,” lepni nosaka Karmena.

Karmenas fani sarosās! ”X Faktora” zvaigzne pārdod krekliņus ar savu foto un autogrāfu!

Neskatoties uz to, ka Karmena darbojas kulinārijas sfērā, viņa nav mācījusies par pavāru, visu apguvusi pašmācības ceļā. Šova dalībniece uzskata, ka ēst gatavošana ir viens no viņas talantiem.

”Ēst gatavojot, dziedu, ieslēdzu austiņās mūziku, un aiziet. Gatavojot izjūtu laimes sajūtu, jo zinu, ka vēlāk visi ēdīs un slavēs lielisko ēdienu. Patīk pabarot ģimeni un prieks, ka viņi jūsmo par manu veikumu,” smaida Karmena.

Nākotnē Karmena nedomā mest pie malas ne ēst gatavošanu, ne dziedāšanu, viņa plāno abus savus talantus apvienot.

”Fani mani nav aizmirsuši, raksta vēstules, fotografējas un filmē mani uz ielām. Esmu radīta slavai un man patīk uzmanība. Arī T kreklus ar manu bildi ļoti labi pērk, neteikšu, cik esmu pārdevusi, bet daudz,” tā Karmena.

47 komentāri