Karmena Puķjāne atklāj, kāpēc cilvēki tiecas pēc viņas, un komentē savu uzstāšanos “X Faktorā”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
Karmena Puķjāne atklāj, kāpēc cilvēki tiecas pēc viņas, un komentē savu uzstāšanos “X Faktorā”
F64 Photo Agency

Lielu ažiotāžu šovā ”X Faktors” izraisīja divdesmit viena gada vecās jūrmalnieces Karmenas Puķjānes uzstāšanās. Internetā jau ceļo joki par jaunietes dziedājumu, bet viņa par tiem tikai pasmaida, jo viegli ir sēdēt uz dīvāna, neko nedarīt un uzjautrināties par tiem, kuri cenšas un dara.

Karmena dzied jau vairākus gadus. Viņa nav profesionāli mācījusies dziedāt, bet, prasmes apguvusi, un pilnveidojusi, dziedot karaoki.

”Runājot par manu uzstāšanos šovā, man no astoņiem rītā līdz vienpadsmitiem vakarā vajadzēja nīkuļot un gaidīt savu uzstāšanās kārtu = biju nogurusi. Tas ir viens no faktoriem, kas ietekmēja dziedāšanas kvalitāti,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Karmena.

Jauniete apzinās, ka viņas dziedājumu perfektu būtu spējis padarīt darbs ar vokālu, ko viņa nākotnē arī domā pilnveidot. Tieši ar vokāla pilnveidošanu Karmena saista savus nākotnes plānus mūzikā.

Karmenas Puķjānes priekšnesums un žūrijas komentāri!

Pēc šova viņa apzinājusies, lai viss izdotos perfekti ir daudz un smagi jāpūlas. Lai gūtu panākumus tādā šovā kā ”X Faktors” nepieciešama veiksme un darbs pašai ar sevi.

”Viegli jau runāt, teikt sliktu par mani, bet man ir jautājums, vai žūrijai savos pirmsākumos viss uzreiz izdevies un debijas uzstāšanās bijušas veiksmīgas?” aizdomājas Karmena.

Kā savu ”odziņu”, kura viņu padara atšķirīgu no citiem jaunajiem censoņiem topošā dziedātāja nosauc drosmi uzstāties uz ”X Faktora” skatuves. Tas ir iemesls, kāpēc cilvēki tiecas pēc viņas, visi vēlas tiekties pēc drosmīgiem cilvēkiem.

Pēc uzstāšanās ”X Faktorā” Karmenu sociālajos tīklos burtiski apber ar draudzības uzaicinājumiem, uzmundrinājuma vēstulēm, kā arī vārdiem, ka viņa ir labākā!

Runājot par sieviešu iemīļoto tēmu – skaistumu, Karmena paziņo, ka uzskata, ka ir skaista gan iekšēji, gan ārēji. Kā nekā skaistums nozīmē sakārtotu, izkoptu iekšējo pasauli un rūpes par savu ārējo veidolu.

”Es domāju, ka mūsdienās cilvēki vairāk pievēršas savam ārējam izskatam, manuprāt, visskaistākais ir tevī iekšā, jo vērtīgākais jau arī ir tas, kas cilvēkam dvēselē. Mēs visi protam ārēji labi izskatīties, bet vai iekšēji? To ne katrs spēj!” tā Karmena.

Pirms iziešanas no mājas topošā dziedātāja pie spoguļa pavada vismaz divas stundas. Ja nav lietota skropstu tuša, uzacu un acu zīmulis Karmenu ir grūti izvilkt no mājas.

”Esmu šopaholiķe. Man ir atkarība no jaunām drēbēm, somām un kurpēm. Esmu piedalījusies modes skatēs, tāpēc interesē viss, kas saistīts ar modi. Modē viss ir otrādi, kad ir vasaras sezona viņiem ir ziemas kolekcija, kad ir ziemas sezona, tad viņiem ir vasaras kolekcija,” stāsta Karmena.

Jauniete aicina apkārtējos nenosodīt otru, nesmieties par otru, ja pašiem nepietiek drosmes sekot saviem sapņiem un īstenot ieceres! Uz dīvāna sēdēt ir ērti, bet dīvāns nepiepildīs sapņus un neļaus pašrealizēties.

“Piepildot sapņus reizēm nākas arī krist, zaudēt, bet tas tikai liek apzināties, cik ļoti to vēlies. Celties un turpināt darboties, par spīti visam, par spīti visiem, doties uz mērķi,” nobeidz Karmena.

2 komentāri