Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
Kāpēc Reinis Liepa pēc ”X Faktora” tiešraidēm dedzina melnas un baltas sveces?
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

”X Faktora” finālists Reinis Liepa tic dažādu amuletu spēkam, kā arī sveces gaismas un krāsas ietekmei uz cilvēku. Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis stāsta, ka svarīgi pēc katras tiešraides uzņemt jaunu enerģiju, tāpēc viņam ir būtiski dedzināt melnas un baltas sveces.

”Melnu, lai aizvairītu prom negatīvās emocijas, vārdus, domas, kas raidītas man, lai radītu vietu jaunam, pozitīvam spēkam. Baltā ir aizsardzībai, mieram, jaunu spēku uzkrāšanai, jaunu darbu uzsākšanai,” skaidro Reinis.

Žūrija lec kājās un plosās! Reinis Liepa sniedz, iespējams, savu labāko ”X Faktora” šovu

Reinis Liepa par spēlēšanu uz ielas, muzikālajiem plāniem un laika pavadīšanu kopā ar dēlu

Pēc koncertiem mūziķim ir svarīgi atpūsties un nomierināties, lai neiztērētu visu enerģiju. Tāpēc, gulēt ejot, vienmēr ir jādeg kādai svecei. Toties pirmdiena jāiesāk ar dzeltenām vai oranžām svecēm.

”Oranžas un dzeltenas sveces sasilda, palīdz saglabāt mieru, veicina enerģijas un spēka rašanos,” tā Reinis.

Reiņa mājās bieži vien deg arī zaļas sveces, tās piesaista veiksmi, izaugsmi un rada finansiālu stabilitāti.

Dziedātājam ir daudz dažādu amuletu, bet ”X Faktorā” veiksmi nes tikai viens amulets, kas redzams Reinim ap kaklu. Amulets attēlo ļoti senu simbolu, kas nāk no 13. gadsimta.

Amulets ļauj pārvarēt jebkādas bailes, grūtības, kā arī palīdz saglabāt pašcieņu.

Ne tikai dāmas dievina iepirkšanos! Reinis Liepa apmeklē veikalus, lai pastaigātos un iedvesmotos

”Man ap kaklu vienlaikus var būt gan krusts, gan Lucifers, gan ”Yin un Yang” simbols, kas parāda duālismu, ka labajā ir arī sliktais un sliktajā – labais. Vienmēr kaut kur piestiprināta arī aizsardzība pret “ļauno aci”,” stāsta Reinis.

Šova dalībnieks tic gan labajam, gan ļaunajam, viņš ir lasījis par dažādām ticībām un no katras ieguvis sev, ko tādu, kas sniedz spēku, veiksmi un to izmanto.

”Esmu kristīts, bet ticu arī pagānismam, ticu senlatviešu tradīcijām, nesanāk daudz svinēt svētkus pēc tradīcijām, bet vienmēr tās mani ir interesējušas,” atklāj Reinis.

Reinis tic domu spēkam, tāpēc zina, ka pats var izveidot veiksmes amuletu, tā par veiksmes nesēju šovā kļuva viņa oranžās zeķes – tās rada pozitīvu enerģētiku.

”Neesmu pagāns, neesmu kristietis, neesmu sātanists. Smeļos no visa pa mazumiņam un dēvēju sevi par ”freeborn”,” nobeidz Reinis.