1 komentārs
”Kāpēc dažkārt ir grūti sevi mīlēt? Kāpēc, paskatoties spogulī, slikto redzu pirmo?” Miglāne par sevis mīlēšanu
INSTAGRAM

Jaunā dziedātāja Adriana Miglāne sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi pārdomas par skaistumu, sevis mīlēšanu un kompleksiem. Ko tu redzi skatoties uz sevi spogulī? Cik bieži sev saki, ka esi skaista? Šie jautājumi nomoka jauno dziedātāju.

”Meitenes, kāpēc dažkārt ir tik grūti sevi mīlēt? Kāpēc, paskatoties spogulī, slikto sevī es redzu pirmo? Vienmēr man liekas, ka nav labi,” ierakstu iesāk Adriana.

”Mūsdienās cilvēka dzīve sastāv no sociālajiem tīkliem.” Adriana Miglāne par jauniešu dzīvi

 

View this post on Instagram

 

Meitenes, kāpēc dažkārt ir tik grūti mīlēt sevi? Kāpēc ,paskatoties spogulī, slikto sevī es redzu pirmo? Vienmēr man liekas, ka nav labi. Es skatos un sevi kritizēju, un tad es sev atkal jautāju ”kāpēc man ir tādi kompleksi pašai par sevi?” Viss sākas ar to, ka es nemāku vienkārši pateikt ”esmu skaista, esmu burvīga, es izstaroju prieku” uzreiz jau sākas ”es neesmu simpātiska, kāpēc citas meitenes ir tik skaistas?” Tu vienmēr izstaro to, ko domā Tu pats. Kritika pret sevi ir laba, ja tā ir līdz robežām nevis sāk pārvērsties par lielu kompleksu. Dažkārt es domāju, varbūt es pārāk skatos instagram bildes un tad sāk rādīties šie kompleksi? Domas ir tik spēcīga lieta, kas bieži ņem virsroku. Es nebaidos teikt citam meitenēm ”Tu esi tik skaista”, lai arī es viņu pat nepazīstu. Varbūt tieši viņai tas ir visvairāk vajadzīgs, lai celtu pašapziņu.

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

Adriana Miglāne atklāj, ka viņas dzīve nebūt nav tik ideāla, kā visi domā

Skaistā dziedātāja raksta, ka skatās uz sevi un kritizē! Tad sev jautā, kāpēc viņai ir tādi kompleksi pašai pret sevi?

Adriana nemāk sev vienkārši pateikt, ka ir skaista, burvīga un izstaro prieku. Uzreiz prātā ir domas, ka viņa nav simpātiska, kā arī jautājums, kāpēc citas meitenes ir tik skaistas?

”Tu vienmēr izstaro to, ko pats domā par sevi. Kritika pret sevi ir laba, ja tā ir līdz robežām. Nevis sāk pārvērsties par lielu kompleksu. Dažkārt domāju, varbūt pārāk daudz skatos ”Instagram” bildes un tāpēc sāk rasties šie kompleksi?” ierakstu turpina Adriana.

Dziedātāja nebaidās citām meitenēm teikt, ka viņas ir skaistas. Nav būtiski Adriana pazīst šīs meitenes, vai nē. Mūziķe aizdomājas, ka varbūt tieši viņām tas ir visvairāk vajadzīgs, lai celtu pašapziņu.

Ko tu redzi spogulī – skatoties savā atspulgā?