5 komentāri

“Bites izcilības akadēmija” uzņem apgriezienus. Pirmajā sērijā “X Faktora” dalībnieki tikai ieskrējās, bet šoreiz jau no viņiem gaidām lielāku iedziļināšanos! Vai gudrākie būs gudrākie arī turpmāk, vai arī kāds nezinītis ievērojami uzlabos savu rezultātu?

Pirmais jautājums ir sarežģīts tikai tiem, kuri nekad nav dzirdējuši par “žiletonu”, bet Reinis Liepa šajā jautājuma varēja patiešām paspīdēt. Un vai jūs zināt, kas tas ir? Pareizo atbildi meklējiet video.

Nākamais jautājums – kā sauc “X Faktora” radītāju? Pāvelam Fomkinam šķita, ka tas varētu būt noslēpumainais Misters Faktors, bet pārējiem “X faktoriešiem” tas izrādījās diezgan vienkāršs pārbaudījums, līdz ar to pareizo atbilžu bija daudz. Protams, ka tas ir Saimons Kouvels!

Ejam tālāk. Kuru filmu pēc desmit gadiem no vispelnošāko filmu topa virsotnes tikko nogāza “Avengers: Edgame”? Lai gan dalībnieki izrādījās diezgan švaki kino statistikas pārzinātāji, Elīna Gluzunova zināja teikt, ka tas ir nevis “Titāniks” vai “Matrikss”, bet gan “Avatars”!

Un tagad jautājums, kādu neviens no dalībniekiem noteikti nebija gaidījis. Taisnības labad jāpiebilst, ka te ar zināšanām laikam īsti nebūs nekāda sakara, atliek vienīgi minēt! Tātad – kura no šīm dāmām ir garāka – Maija Rozīte-Krištopane vai Kailija Minoga? Lielākā daļa dalībnieku atbildēja pareizi, bet kā šķiet jums?

Tālāk “X faktorieši” mēģināja atcerēties, ar kādu skatuves vārdu uzstājas Stefānija Džoanna Andželina Džermanota. Lai gan šķiet, ka to nu vajadzētu zināt visas pasaules popmūzikas cienītājiem, izrādās – daudziem nemaz nav ne jausmas! Bet jūs taču noteikti zinājāt, ka tā ir Lady Gaga, vai ne?

Un tā noslēdzošais jautājums – kas ir tie divi mūziķi, kuriem pagaidām vienīgajiem izdevies radīt 3 dziesmas, kuras youtube pārsniedz 2 miljardus skatījumu? Šķiet, par Edu Šīranu šaubas bija tikai dažiem, taču kas ir otrs mākslinieks? To skaties video!

Savelkot visus galus kopā, noskaidrojas, ka otrajā jautājumu sērijā uzvarētāja laurus plūc Reinis Liepa.

Tomēr “Bites izcilības akadēmija” turpināsies pavisam drīz, tāpēc skatieties, kā “X Faktora” jaunajām zvaigznēm veiksies turpmāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!