Komentāri
Kāju apaušana, sejas pucēšana un stresa līmenis debesīs – kas notiek “X Faktora” aizkulisēs pirms tiešraides?
15.10.2017 X faktors (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

Lielā diena ir klāt! 15. oktobris ir datums, kad pirmo reizi “X Faktors” Latvijā uzsāk raidījumus, kur viss norisināsies tiešraidē. Piedāvājam ieskatu, kas norisinās Rīgas kinostudijā.

Balsu iemēģināšana, kilogramiem lakas matos un pats galvenais – koncentrēšanās lielajam uznācienam. Kādam tas būs pēdējais, tāpēc uztraukums gaisā manāms lielāks nekā citas reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuram dalībniekam trakākā frizūra, kurš nolīdis stūrītī un dungo šā vakara priekšnesuma dziesmu – to un daudz ko citu apskati ekskluzīvajā fotogalerijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl