Nedēļa kino zīmē! Kas skanēs ”X Faktora” trešajā tiešraidē?

1 komentārs
Nedēļa kino zīmē! Kas skanēs ”X Faktora” trešajā tiešraidē?
TOMS NORDE

Šī svētdiena ”X Faktorā” paies kino zīmē. Trešās tiešraides nedēļas tematika ir ”Kino pasaule”, un kompānija izpildīs dziesmas, kuras iegājušas pašmāju un ārzemju kino vēsturē kā filmu skaņu celiņi. Skaties.lv piedāvā jau tagad uzzināt, kas skanēs lielajā svētdienas šovā.

Kā var pačukstēt Skaties.lv, maigā un trauslā Laima Dimanta šonedēļ atklās savu kaislīgo pusi, izpildot Elijas Goldingas slaveno ”Love me like you do” no visiem zināmās pikantās filmas ”Greja 50 nokrāsas”.

Vai pozitīvajai un smaidīgajai Laimai izdosies uz skatuves radīt kaisles sprādzienu?

Dāmām īsts saldais ēdiens būs ”Baritonu” numurs. Publikas mīluļi no Latgales izpildīs Roja Orbisona ”Pretty Woman”, ko var dēvēt par atslēgu teju uz katras sievietes sirdi. Vai ”Baritoniem” izdosies iekarot arī publikā esošās sievietes? To nedrīkst laist garām!

Svētdien no ”X Faktora” skatuves jauno talantu balsīs skanēs tādas populāras kino filmu dziesmas kā Eltona Džona ”Can you feel the love tonight”, Fila Kolinsa ”You’ll be in my heart”, slavenais ”Come what may” no ”Moulin Rouge”.

Pārstāvēta būs arī Latvijas kino klasika. Bērnu favorīts noteikti būs Roberts Memmēns, kurš izpildīs leģendāro ”Miedziņš sēdi, miedziņš gaida”. Šis brīdis varētu būt laba iespēja vecākiem nolikt gulēt mazākos mazuļus, kuri līdz raidījuma beigām nevar izturēt.

”Carnelian” balsīs savukārt skanēs ”Bez puišiem nevar” no filmas ”Vajadzīga soliste”.

Nepalaid garām! Šajā svētdienas vakarā ”X Faktorā” emocijas kā īstā kino! Pieslēdzies 4. novembra vakarā!

Vēlies vērot koncertu tiešraidē? Iegādājies biļetes ŠEIT!
1 komentārs