Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

13 komentāri
Kādas problēmas aizēnoja pirmās tiešraides mēģinājumu procesu? Reiņa Liepas atklātais stāsts
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Par mata tiesu no ”X Faktora” pamešanas izglābās rokmūzikas izpildītājs Reinis Liepa. Reinis priecājas par iespēju palikt šovā! Dziedātājs atklāj savas emocijas, esot uz izbalsošanas līnijas un neslēpj, ka viņam jākļūst sociāli aktīvākam.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis stāsta, ka savu uzstāšanos vērtē kā labu, bet ne lielisku vai sliktu. Vokāli viņš varējis spēcīgāk nodziedāt, bet stress, iespējams, atstājis iespaidu uz diafragmu.

Reiņa Liepas uzstāšanās X Faktora pirmajā tiešraidē!

”Izdomājām horeogrāfiju, ieliku daudz enerģijas, tāpēc nebija tāds akcents uz balsi. Iespējams, tas uzstāšanos nepadarīja tik spožu, kā gribētos,” savu priekšnesumu analizē Reinis.

Reinis ir priecīgs par žūrijas komentāriem, visvairāk viņam patīk uzklausīt Intara Busuļa vārdus, jo mentors ir strikts un vienmēr pasaka visu, kā ir.

Mūziķis neslēpj, ka mēģinājumu procesu sākumā viņš atradies ”tumsā”, cīnījies ar dažādām problēmām, tieksmēm un ticību sev, Reinim radās jautājums, vai viņš maz to var un vai maz to vajag!

”Daudzos mēģinājumos biju vienaldzīgs, apātisks, tad saņēmos un pagājušajā nedēļā jau biju atvērts visam uz visiem 100 procentiem. Centos savu uzstāšanos padarīt cik labu vien spēju,” nosaka Reinis.

Paliekot uz skatuves divatā ar Pāvelu, Reini pārņēma vienaldzība, emocijas atkāpās un palika tukšums. Kad bija palikuši 5, 4, 3 cilvēki – bijis liels uztraukums, tad tas izgaisis.

Reinis Liepa par spēlēšanu uz ielas, muzikālajiem plāniem un laika pavadīšanu kopā ar dēlu

”Klausoties kā Pāvels dzied dziesmu, nedomāju par savu uzstāšanos, bet dungoju līdzi viņa dziesmu. Pašam sākot dziedāt, atgriezās uztraukums un jutu, ka no uztraukuma notis ir “šķības”. Skatījos uz žūriju un domāju – lūdzu, ņemiet mani atpakaļ, es nevaru vairāk padziedāt,” emocijas komentē Reinis.

Žūrijas viedokļu izteikšanas laikā Reinis priecājās par Aijas Auškāpas komentāru un faktu, ka viņa priekšroku deva Pāvelam, ne viņam. To mūziķis uzskata par objektīvu un godīgu lēmumu, īpaši zinot, ka viņš Aijai ļoti patīk kā mākslinieks.

”Nenoliegšu, nu man ir mazliet bail no tiešraidēm. Sapratu, ka šovs ir ļoti saistīts ar sociālajiem medijiem, visas aktivitātes, balsošanas jāliek sociālajos tīklos, jāpiesaista vairāk atbalstītāju, jābūt sociāli aktīvākam,” aizdomājas Reinis.

Reinis piebilst, ka ir godīgs un nevervē cilvēkus, lai tie viņu atbalstītu, bet nu uz to būs jāliek lielāks akcents.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!