Komentāri
”Kāda pat piedāvājās braukt dzīvot pie manis!” Didzis Melderis no fanēm saņem iepazīšanās vēstules
TOMS NORDE

Viens no skatītāju mīlētākajiem šova ”X Faktors” dalībniekiem ir dziedātājas Didzis Melderis. Pirmajā ”Credit24” simpātiju balsojumā Didzis palika otrais, bet jau pēc nedēļas viņa fani sasparojās un jaunais censonis ieguva simpātiju balvu – 200 eiro.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Didzis stāsta, ka, jau ieraugot pirmo simpātiju balsojumu, bijis sajūsmā par tik lielu atbalstu no faniem.

”Parasti mani atbalsta ģimene un draugi, tāpēc, redzot, ka sāk veidoties atbalstītāju pulks arī no man nezināmiem cilvēkiem, esmu ļoti laimīgs. No sirds saku paldies par to,” priecājas Didzis.

Ik pa laikam Didzis saņem pozitīvas, saulainas, motivējošas ziņas no atbalstītājiem. Dziedātājs izlasa visas vēstules un cenšas atbildēt ikvienam atbalsta paudējam.

Labi vārdi iepriecina, stimulē strādāt un darīt visu, cik labi vien iespējams.

”Interesanti, ka saņemu arī iepazīšanās ziņas, dažas diezgan kolorītas! Kāda dāma pat piedāvājās braukt dzīvot pie manis uz laukiem, ja katru rītu viņai dziedāšu serenādi,” šova otrajā tiešraidē paziņo Didzis.

Lielu pārsteigumu vienā no tiešraidēm Didzim sagādāja arī viņa draugi, kuri bija izprintējuši dziedātāja galvas attēlus. Tas bijis smieklīgi un uzmanību piesaistoši.

”Par zvaigžņu slimību neuztraucos, jo zinu, ka apkārt ir cilvēki, kuri vienmēr spēs mani noturēt uz zemes,” nosaka Didzis.

Vēlies vērot koncertu tiešraidē? Biļetes iegādājies ŠEIT!