Komentāri
Kā puišu grupai ”Baritoni” veicas ar nepieņemšanos svarā un fiziskās formas saglabāšanu?
DMITRIJS ŠUĻŽICS, 64

Kopš šova ”X Faktors” pagājuši trīs mēneši. Šova izskaņā beidzās arī puišu grupas ”Baritoni” tievēšanas maratons. Neskatoties uz maratona beigām dziedātāji turpina rūpēties par savu fizisko formu.

Kā sarunā ar portālu Skaties.lv atklāja ”Baritoni” dziedātājs Mārtiņš Strods, tievēšanas maratona laikā grupa iemācījās ēst veselīgi. Daudzi no veselīgajiem ēdieniem mūziķiem iegaršojušies un ir kļuvuši par ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu.

Ar grandioziem rezultātiem noslēdzies Busuļa un ”Baritonu” tievēšanas maratons. Kopā zaudēti 44 kilogrami

Tievēšanas maratona laikā ”Baritoni” izslēdza no ēdienkartes sāli un cukuru. Arī tagad grupa neaizraujas ar sāls un cukura lietošanu.

”Nevaru apgalvot, ka ēdam tikai veselīgas lietas, bet kontrolējam porciju apjomu un ēdiena kvalitāti. Vairāk arī nepārēdamies, ēdam kamēr izjūtam sāta sajūtu,” smaida Mārtiņš.

Māksliniekiem patīk mājās gatavots ēdiens un paštaisīti našķi, bet, ja viss tiek ēsts ar mēru, svara problēmas nav novērojamas.

”Baritoni” gatavojas doties koncerttūrē un neslēpj, ka trīs puišu sirdis joprojām ir brīvas

Dziedātājs atklāj, ka šo mēnešu laikā grupa nav redzami pieņēmusies svarā. Puišiem izdodas noturēt tievēšanas maratonā iegūtās formas un  viņi plāno turpināt neatkāpties no kārotajām formām un “nepalaisties”.

Māksliniekiem ir daudz koncertu, pārbraucieni, sportam neizdodas atrast daudz laiku, bet puiši piedomā pie miega kvalitātes, cenšas izgulēties, tāpat izdzer vismaz divus litrus ūdens.

”Baritoniem” patīk komandas sporta veidi, ziemas laikā var uzspēlēt hokeju uz piemājas ledus, volejbolu, pamētāt bumbu grozā, tas ir interesanti, stiprina draudzības un ir lieliskas fiziskās aktivitātes.

Saņemot jautājumu par koncerttūres panākumiem, Mārtiņa sejā atplaukst smaids, dziedātājs paziņo, ka tūre ir kā sapņu piepildījums. ”Baritoni” ir patiesi laimīgi, darot to, kas viņiem patīk – dziedot. To jūt un novērtē arī cilvēki, tāpēc atsaucība ir liela.

”Tūres koncerti neapšaubāmi atstāj patīkamu ”pēcgaršu”, jo labās atsauksme saņemam pat divas nedēļas pēc pasākuma. Vēl atlikuši trīs mūsu tūres koncerti,” tā Mārtiņš.

Nepalaid garām! Tev vēl ir iespēja apmeklēt ”Baritonu” tūres koncertus – 11.aprīlī Ventspilī, 3.maijā Alūksnē un 5.jūnijā Rīgā.