Kā pirmais “X Faktoru” pamet Aivo Oskis

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

49 komentāri
Kā pirmais “X Faktoru” pamet Aivo Oskis
Toms Norde

15. oktobra vēlā vakarā noslēdzās pirmā “X Faktora” fināla sērija, kurā noskaidrojās pirmais no
šova 12 pamatsastāva, kas uz skatuves svētdienas vakaros vairs nekāps. Žūrija lēma, ka šovs beidzies auceniekam Aivo Oskim.

Ar lielu spriedzi tika paziņoti tie pirmie 10 dalībnieki, kuri nokļuva drošībā. Skatītāji lēma, ka glābējdziesma bija jādzied Edgars Kreilis un Aivo Oskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi puiši savā otrajā piegājienā bija izvēlējušies īpaši spēcīgus skaņdarbus, un ne velti, jo bija jāizpatīk nevienam citam kā bargajai “X Faktora” žūrijai.

Reinis Sējāns balsoja pret Aivo, bet viņa kolēģe Aija Auškāpa – Edgaru, kas nozīmē izšķirošā balss piederēja Intaram Busulim. Viņš mājās aizsūtīja Auces talantu Aivo Oski.

TOP komentāri

 • The X
  +29 +28 -1

  The X

  Vājākie šajā reizē bija Lauris Bergmanis un Aivo Oskis. Mani ļoti pārsteidza, ka kā pirmo, kurš ir `drošībā` nosauca Lauri Bergmani. Manuprāt, vajadzēja cīkstēties par iespēju palikt Laurim un Aivo, nevis Aivo ar Edgaru Kreili.
  Ja būtu tāds variants, tad noteikti doties mājās vajadzētu Laurim, jo Aivo patiešām IR potenciāls un viņam varēja dot iespēju attīstīties.
 • Hmm
 • Ekspertitō
  +22 +20 -2

  Ekspertitō

  Žēl, ka tā, jo bija daudz sliktāku dalībnieku, kā, piemēram, Lauris, Hypnotic un The Stones, taču uzvarētājs, domājams, tāpat jau skaidrs - Arturs Gruzdiņš. Priekā! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!