Kā pirmais “X Faktoru” pamet Aivo Oskis

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

49 komentāri
Kā pirmais “X Faktoru” pamet Aivo Oskis
Toms Norde

15. oktobra vēlā vakarā noslēdzās pirmā “X Faktora” fināla sērija, kurā noskaidrojās pirmais no
šova 12 pamatsastāva, kas uz skatuves svētdienas vakaros vairs nekāps. Žūrija lēma, ka šovs beidzies auceniekam Aivo Oskim.

Ar lielu spriedzi tika paziņoti tie pirmie 10 dalībnieki, kuri nokļuva drošībā. Skatītāji lēma, ka glābējdziesma bija jādzied Edgars Kreilis un Aivo Oskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi puiši savā otrajā piegājienā bija izvēlējušies īpaši spēcīgus skaņdarbus, un ne velti, jo bija jāizpatīk nevienam citam kā bargajai “X Faktora” žūrijai.

Reinis Sējāns balsoja pret Aivo, bet viņa kolēģe Aija Auškāpa – Edgaru, kas nozīmē izšķirošā balss piederēja Intaram Busulim. Viņš mājās aizsūtīja Auces talantu Aivo Oski.

TOP komentāri

 • The X
  +29 +28 -1

  The X

  Vājākie šajā reizē bija Lauris Bergmanis un Aivo Oskis. Mani ļoti pārsteidza, ka kā pirmo, kurš ir `drošībā` nosauca Lauri Bergmani. Manuprāt, vajadzēja cīkstēties par iespēju palikt Laurim un Aivo, nevis Aivo ar Edgaru Kreili.
  Ja būtu tāds variants, tad noteikti doties mājās vajadzētu Laurim, jo Aivo patiešām IR potenciāls un viņam varēja dot iespēju attīstīties.
 • Hmm
 • Ekspertitō
  +22 +20 -2

  Ekspertitō

  Žēl, ka tā, jo bija daudz sliktāku dalībnieku, kā, piemēram, Lauris, Hypnotic un The Stones, taču uzvarētājs, domājams, tāpat jau skaidrs - Arturs Gruzdiņš. Priekā! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl