Kā pēc ”X Faktora” pamešanas jūtas Dagnis?

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
Kā pēc ”X Faktora” pamešanas jūtas Dagnis?
OKSANA DŽADANA, F64

Otrā ”X Faktora” tiešraide beidzās ar ziņām, ka šovu pamet Dagnis Roziņš, kā arī Kevins Dilans Feunangs. Atšķirībā no Kevina, Dagnim nebija iespējas dziedāt glābējdziesmu un mēģināt reabilitēties skatītāju un žūrijas acīs.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dagnis stāsta, ka ar izvēlēto dziesmu otrajai tiešraidei izdarījis visu, ko varējis, šajā sagatavotības līmenī.

Žūrija izbrāķē Dagņa Roziņa uzstāšanos – pietrūkušas emocijas

Otrajā tiešraidē ”X Faktoru” pamet Dagnis un Kevins

”Jutu, ka šī nav līdz galam veiksmīga dziesmas izvēle un, saprotams, ka tas bija jūtams arī klausoties. Nebiju līdz galam saaudzis ar dziesmu un tas arī lika domāt, ka varētu atrasties balsošanas apakšgalā,” analizē Dagnis.

Lielākais sarūgtinājums jaunajam dziedātājam bija par to, ka viņam nebija iespējas sevi glābt.

Dagnis bija gatavs cīnīties, bet cīņas trūkums rada tādu kā nepabeigtības sajūtu, jo veids kā viņš pametis šovu neatbilst ierastajai un daudz reižu redzētajai kārtībai.

“Neko darīt, šovs deva kādam iespēju atgriezties, un kādam tas bija skaists brīdis, man šis lēmums šajā vakarā mazliet “iegrieza”,” tā Dagnis.

Šovs Dagnim sniedza jaukus brīžus gan kopā ar dalībniekiem, gan atbalstītājiem.

Pirmo reizi dzīvē, kāds viņam bija uztaisījis plakātu, pirmo reizi dzīvē Dagnis saņēma tik daudz komplimentus, un sajuta, ka pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem interesē viņa skats uz mūziku.

Dagnis par iedvesmu, dziesmu rakstīšanu un karjeras izvēli!

”Šovs deva iespēju iepazīties ar savu mentoru Maratu. Milzīgs paldies viņam par atbalstu un uzticēšanos oriģināldziesmas sagatavošanā. Domāju, ka viņš bija vienīgais mentors, kurš būtu ļāvis spert tik riskantu soli,” priecājas Dagnis.

Šova laikā Dagnis uzzināja daudz jauna par sevi, savām stiprajām un vājajām pusēm, pie kurām vēl jāstrādā.

”Tuvākajos plānos ietilpst darbs pie albuma tapšanas, par ierakstīšanas norisi noteikti informēšu visus interesentus sociālajos tīklos. Šovs bija lielisks grūdiens uz priekšu, kas šajā dzīves posmā man bija ļoti nepieciešams,” rezumē Dagnis.

3 komentāri