Komentāri

Lai gan šķita, ka šim puisim ir viss, lai atrastos uz “X Faktora” skatuves ilgāk par diviem raidījumiem, bargā žūrija domāja citādāk, viņam krēslu nepiešķirot. Mārtiņš Strods no Rēzeknes uzreiz pēc tam laida klajā savu pašu pirmo oriģināldziesmu, taču ar to arī pagaidām viss ir apstājies. Bet vai patiesi?

Dziesma “Vēlreiz” fanu atsaucību negūst

“Pirmo dziesmu izdevu, bet ar to nav nekas beidzies. Jāatzīst gan, ka mazliet neaprēķinājos, ka dziesmas ieraksts prasa ilgāku laiku, nekā domāju, tāpēc jaunumi mazliet kavējas,” smejot portālam Skaties.lv stāsta 23 gadus vecais jaunietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oktobra beigās, fanu vēstuļu iedvesmots, Mārtiņš laida klajā savu debijas singlu, kas gan vēlamo rezultātu nesasniedza. “Izdotā dziesma “Vēlreiz” neiekaroja milzīgu klausītāju uzmanību, bet tas mani īpaši nepārsteidza, jo var jau saprast – bez milzīgas “bīdīšanas akcijas” nekas nenotiek. Tomēr prieks, ka beidzot saņēmos un izdarīju to, kas sen bija jāizdara,” par savu pirmo veikumu stāsta rēzeknietis.

Lai gan pirmajā atlases kārtā, neskatoties uz atskaņojušos ģitāru, atrādīja sevi no labākās puses, Krēslu izaicinājums viņam “X Faktora” Latvijas pirmajā sezonā bija pēdējais uznāciens šovā. “Ļaunu prātu neturu. Gribēju iekļūt pamatsastāvā, lai spētu attīstīties kā skatuves mākslinieks, jo tas man šajā šovā bija galvenais mērķis.

Grūti spriest kā būtu veicies, ja patiešām iekļūtu. Viegli gan jau nebūtu,” smaidot nosaka viņš, kurš “ar vienu aci” pasekojis līdzi šovam. “Pārsvarā skatījos uzstāšanās atsevišķi internetā, pēc svētdienas koncerta. Man patika visi pamatsastāva dalībnieki, katram bija sava “odziņa”. Arturs, protams, bija super!” tā Mārtiņš.

“X Faktora” otrā sezonā?

Jautājām par to, vai pēc atrādīšanās visas Latvijas priekšā viņš kļuva par “pirmo puisi rajonā”, puisis smejot atbild: “Neteiktu, ka kļuvu par “pirmo puisi rajonā”, jo tāds nemaz nebija mans mērķis. Bija patīkami satikt draugus, paziņas un arī nepazīstamus cilvēkus, kuri teica atzinīgus vārdus par dalību šovā.”

Noslēguma jautājums par “X Faktora” otro sezonu: “Esmu domājis par startēšanu jaunajā sezonā, tomēr šķiet, ka tas būtu lieki. Varbūt kādā jaunā sastāvā, lai būtu kaut kas savādāks un spētu iegūt jaunu pieredzi un emocijas. Tad jau redzēs!”