Kā ievirzījusies ”X Faktora” uzvarētājas Kattie dzīve Baltkrievijā?

11 komentāri
Kā ievirzījusies ”X Faktora” uzvarētājas Kattie dzīve Baltkrievijā?
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Kopš ”X Faktora” fināla pagājušas jau vairāk nekā divas nedēļas. Otrās sezonas uzvarētāja Kattie atgriezusies Baltkrievijā un atsākusi savu ierasto dzīvi. Kā ievirzījusies dziedātājas dzīve dzimtenē?

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie atklāj, ka pa šo laiku paspējusi nokārtot parādus universitātē un tas izdevies ātrāk, kā daudziem, kuri uz skolu gājuši katru dienu.

”Esmu teicamniece, man patīk mācīties, tāpēc atgriežoties mājās, uzreiz ķēros klāt sesijai, parādiem un visu nokārtoju divās dienās. Priecājos, jo atkal man ir labas atzīmes un nav parādu,” priecājas Kattie.

Ekskluzīvi pēc kaunināšanas sociālajos tīklos: Liene Greifāne atklāj savas patiesās domas par Kattie

Daudz brīvos mirkļus Kattie pavada kopā ar vecākiem. Dziedātāja sailgojusies pēc tuviniekiem, tāpēc labprāt vakarus pavada mājās. Kopā tiek gatavotas vakariņas vai vērotas filmas un skatītas “X Faktora” otrās sezonas pārraides.

”Esot Latvijā, ļoti ilgojos pēc sava kaķa Emi, viņa ir kā mans bērniņš. Nu varu viņu mīļot, spēlēties un vienkārši skatīties, kā viņa guļ. Pirmajā vakarā mazo spalvu kamoliņu neizlaidu no rokām, un viņa bija tā sailgojusies, ka ļāva man viņu ņurcīt pa rokām, cik vien vēlos,” smejas Kattie.

Īpašu pārsteigumu Kattie sagādāja tuvākie draugi. Pirmajā nedēļas nogalē pēc atgriešanās mājās dziedātāju iepriecināja ar pārsteiguma ballīti. Ballītē skanēja dažādas Kattie dziedātas dziesmas, visi viņu sveica, priecājās par uzvaru un tikšanos.

”Man uzdāvināja kroni, kuru nevarēju noņemt visu vakaru, staigāju kā karaliene. Īpaša dāvana bija mazās kūciņas ar manām fotogrāfijām. Draugi izvēlējās, viņuprāt, veiksmīgākās manas fotogrāfijas, kuras tapa ”X Faktora” ietvaros. Žēl bija ēst tādu skaistumu,” neslēpj Kattie.

Tiesa gan, vakara gaitā kūciņas apēstas, bet pirms tam safotografētas, lai paliktu par skaistu piemiņu.

Papildus tam draugi mūziķei uzdāvinājuši lielu fotogrāfiju, kurā iemūžināts viņas uzvaras mirklis, fotogrāfija nu rotā Kattie istabas sienu.

”Esmu atsākusi koncertēt ar orķestri, jau uzstājāmies vairākos koncertos. Bija jauki atgriezties darbā. Visi mani sagaidīja ar laba vēlējumiem, teica, kāds malacis esmu, stāstīja, ka skatījušies šovu un atbalstījuši mani,” smaida Kattie.

Kattie Baltkrievijā sagaidīta kā īsta zvaigzne, visa valsts prese raksta par dziedātājas panākumiem

Kattie uz Baltkrieviju devusies ar visiem fanu dāvātajiem plakātiem, dāvanām un laiku pa laikam apskata plakātus, dāvanas un atceras lieliskos momentus, kuri piedzīvoti Latvijā.

”Neskatoties uz to, cik mājās labi, es ļoti ilgojos pēc Latvijas, pēc latviešu draugiem un atbalstītājiem. Zinu, drīz mēs tiksimies, bet pagaidām ēdu latviešu konfektes un ilgojos,” nobeidz Kattie.

11 komentāri