Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
Kā dalība ”X Faktorā” ietekmējusi dueta ”Pāris Gulbju” laulības dzīvi?
PUBLICITĀTES FOTO

Lielu pārsteigumu ”X Faktora” skatītājiem sagādāja žūrijas lēmums izšķirt precēto duetu ”Pāris Gulbju” un dāvāt Klāvam iespēju startēt vienam. Ikviens skatītājs redzēja Alises asaras un daudzi aizdomājās vai šāds šova pavērsiens nav ietekmējis pāra laulību?

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alise stāsta, ka, dzirdot žūrijas komentārus, koncentrējusies uz to pozitīvo, ko saka par vīru.

Negaidīts pavērsiens ”X Faktorā”! Žūrija nostāda ”Pāri Gulbju” grūtas izvēles priekšā

”Izjutu lielu prieku, dzirdot tik daudz laba, ko saka par Klāvu. Kļuvu emocionāla saistībā ar piedzīvoto uztraukumu, stresu, spriedzi. Nogurums darīja savu. Tās bija prieka asaras, ne bēdu,” tā Alise.

Alise paziņo, ka jau pašā sākumā, domājot par dalību šovā, lielāka vēlme un sapnis piedalīties bija tieši Klāvam. Kopā mīlnieki pieteicās, jo tā jūtas drošāk un beigu beigās ”X Faktora” radītais piedzīvojums viņus ir vēl vairāk satuvinājis.

”Brīdī kad Klāvs viens dziedāja dziesmu “Heavens knife” kļuvu ļoti emocionāla, prieka asaras bija par to, ka viņš velta man mūsu īpašāko dziesmu, kuru dziedāja man arī kāzās. Mums tā ir ierasta lieta – dziedāt arī atsevišķi. Klāvs pat ir braucis muzicēt vecmeitu ballītē, savukārt es, kādos mierīgos pasākumos, dziedu atmosfēras radīšanai,” skaidro Alise.

”X Faktorā” iepazītais duets ”Pāris Gulbju” atklāj savas laimīgās ģimenes noslēpumu

Alise priecīgi paziņo, ka pēc šova viņa ar Klāvu ir satuvinājusies vēl vairāk un viņi ir gatavi viens otru atbalstīt vienmēr!

”Tas, ka Klāvs piekrita dziedāt Marata atlasē viens pats, bija mums abiem labs pavērsiens, jo es priecājos par viņa uzvarām un viņš priecājas par manējām!” smaidot nobeidz Alise.

TOP komentāri

 • ezis
  +12 +11 -1

  ezis

  Stulbs virsraksts. Kas tad tā par laulību, ja to var ietekmēt kaut kāds šovs.
 • andis
  +4 +4 0

  andis

  Varbūt tuč tembri neiet kopā, bet abiem ir ar dziedāšanu viss ok.
  Ko nozīmē frāze "Kā dalība ”X Faktorā” ietekmējusi dueta ”Pāris Gulbju” laulības dzīvi?" nevaru saprast. Manuprāt - neko.
 • Baiba Šuha
  +4 +4 0

  Baiba Šuha

  Ļoti skaists un jauks Gulbju pāris.
  Veiksmi. Jūs esat sirsnīgi un patiesi, taču ne ideāli noslīpētajai mūzikas ausij. Turpiniet dziedāt - jo jūsu dziesma nāk no dvēseles🤗. Tas priecē visvairāk. 😘

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!