Komentāri

Dziedošo talantu šova “X Faktors” otrajā sērijā viens no eksplozīvākajiem priekšnesumiem, kas piecēla kājās visu auditoriju, noteikti bija 19 gadīgā repera dobelnieka Aleksandra Isajeva uzstāšanās. Taču kā viņam klājās atlasē?

Kā priekšatlasē, tā arī TV kameru priekšā jaunais mākslinieks nekautrējās izpildīt pašsacerētas dziesmas. Puisis tika ievērots Jelgavas atlasē, kurā viņš norepoja dziesmu “Každij novij ģeņ”, bet uz lielās “X Faktora” skatuves dzirdējām “Iz grazi v kņazi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl viņa izpildījums šova žūrijai nelikās pārliecinošs, un viņš saņēma tikai vienu “jā”. Kā pats atzina portālam Skaties.lv, viņa mērķis gan nemaz nebija tikt tālāk, bet gan parādīties plašākai publikai.

INTERVIJA AR ALEKSANDRU ŠEIT

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl