“X Faktora” dalībnieks Edgars Kreilis turpina sevi pieteikt arī ārpus šova un laiž klajā patriotisku dziesmu

5 komentāri
“X Faktora” dalībnieks Edgars Kreilis turpina sevi pieteikt arī ārpus šova un laiž klajā patriotisku dziesmu
Publicitātes foto

Latvijas “X Faktora” dalībnieks, dziesmu autors un dziedātājs Edgars Kreilis jau pirms šova aktīvi strādāja pie sava albuma ieraksta. Šonedēļ radiostacijās nonāca jaunākā no viņa dziesmām ”Esmu šeit”.

Tas ir stāsts par mums latviešiem svarīgām lietām. Dziesmu producējis Gints Stankevičs. Teksta video veidojis Kaspars Dvinskis, par pamatu ņemot Kalvja Kalsera video materiālus.

Edgars Kreilis: ”Es zinu, ka man kā latvietim, kurš piedzimis gadā, kad valsts atjaunoja savu neatkarību, ir grūti iztēloties, kam mūsu senči ir gājuši cauri, bet pēc manas sarunas ar vecvecmammu, manī radās sajūta, kuru vēlējos nodot tālāk, tāpēc sarakstīju dziesmu “Esmu šeit”,” portālam Skaties.lv atzina mākslinieks.

“Dziesmā ir stāsts par to, ka no kara aizmukt neiznāks, un stāsta galvenais varonis tika atdalīts no savas ģimenes, lai būtu daļa no kādas strēlnieku divīzijas. Iespējams, daudzi nemaz nevar iedomāties to emocionālo pārdzīvojumu, kad tev pēkšņi jāriskē ar savu dzīvību, atsakoties no tā, ko tu patiesi dzīvē mīli, bet ceru, ka to mēs nekad neizjutīsim,” tā pats mākslinieks.

Viņš uzskata, ka latviešu tauta ir lielisks piemērs, ka varam būt saliedēta un patriotiska valsts. “Tāpēc neaizmirsīsim un nepazaudēsim šīs vērtības, ko mūsu senči ir devuši, ziedojot savas asinis brīvās valsts vārdā!”

5 komentāri