5 komentāri

Latvijas “X Faktora” dalībnieks, dziesmu autors un dziedātājs Edgars Kreilis jau pirms šova aktīvi strādāja pie sava albuma ieraksta. Šonedēļ radiostacijās nonāca jaunākā no viņa dziesmām ”Esmu šeit”.

Tas ir stāsts par mums latviešiem svarīgām lietām. Dziesmu producējis Gints Stankevičs. Teksta video veidojis Kaspars Dvinskis, par pamatu ņemot Kalvja Kalsera video materiālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars Kreilis: ”Es zinu, ka man kā latvietim, kurš piedzimis gadā, kad valsts atjaunoja savu neatkarību, ir grūti iztēloties, kam mūsu senči ir gājuši cauri, bet pēc manas sarunas ar vecvecmammu, manī radās sajūta, kuru vēlējos nodot tālāk, tāpēc sarakstīju dziesmu “Esmu šeit”,” portālam Skaties.lv atzina mākslinieks.

“Dziesmā ir stāsts par to, ka no kara aizmukt neiznāks, un stāsta galvenais varonis tika atdalīts no savas ģimenes, lai būtu daļa no kādas strēlnieku divīzijas. Iespējams, daudzi nemaz nevar iedomāties to emocionālo pārdzīvojumu, kad tev pēkšņi jāriskē ar savu dzīvību, atsakoties no tā, ko tu patiesi dzīvē mīli, bet ceru, ka to mēs nekad neizjutīsim,” tā pats mākslinieks.

Viņš uzskata, ka latviešu tauta ir lielisks piemērs, ka varam būt saliedēta un patriotiska valsts. “Tāpēc neaizmirsīsim un nepazaudēsim šīs vērtības, ko mūsu senči ir devuši, ziedojot savas asinis brīvās valsts vārdā!”

TOP komentāri

 • Artūrs
  +9 +5 -4

  Artūrs

  Latvieši nav saliedēti un patriotiski... Latvieši ir skaudīgi nenovīdīgi un agresīvi... Pietam trakoti stulba tauta ar kuru maniulē pilnīgi visi režīmi ,kam nav slinkums. Latvieši ir vientieši un nodevēji... Vācu laikā kļuva par nodevējiem un kārkluvāciešiem ,krievu laikā daļa kļuva par stukačiem un daļa veidoja izsūtāmo sarakstus ... pat stūra mājā strādāja pilns ar latviešiem... Un arī šobrīd mūs ekonomiski ir okupējusi asv un arī šobrīd mūsu politiskā elite un liela daļa cilvēku ir kļuvuši par tautas nodevējiem... - Tāda ir reālā Latvija un latvieši...
 • Heiteris
 • Anete Zviedre
  +2 +1 -1

  Anete Zviedre

  Es tiešām brīnos ... kā tas kaķu koris - Tautu meitas palika! 🙈😂😂😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!