10 komentāri

Arī šogad ”X Faktorā” atgriežas dziedātāja Jeļena Matule, kura vēlas izcīnīt savu vietu šovā. Šogad mūziķe domā, ka labāk nedabūt krēslu vispār, nekā apsēsties un nenosargāt.

Jeļena uzskata, ka viņas vecumā, kad ir vēlme, kad ir gatavība darīt un tiek pateikts NĒ, tas kaitē dalībniekiem, jo pēc gada mākslinieks būs jau ”pārgatavojies”.

Jeļenas TV atlases priekšnesums!

Dziedātāja Jeļena Matule uzsākusi cīņu ar liekajiem kilogramiem

Dziedātājai ir bail iesēsties krēslā un nenosēdēt līdz beigām, tad jau labāk vispār neapsēsties, nekā otro reizi zaudēt, iegūto krēslu.

”Krēslu izaicinājumā” Jeļenu būs iespējams redzēt pilnīgi netipiskā ampluā, ekspresīvā dziedātāja izpildīs maigu, romantisku balādi.

Jeļena atklāj, ka viņai bijis arī cits vīrs, viņi pieņēmuši ļoti sarežģītu lēmumu nebūt kopā, tā bijusi sāpīga šķiršanās un bijušie mīlnieki joprojām nesarunājas.

Uzstāšanos dziedātāja raksturo kā savu iespēju pateikt bijušajai mīlestībai, ka novērtē viņu un vēl tikai to labāko.

Dziedātāja Jeļena Matule uzskata, ka seksualitātes līdzsvars ir ļoti būtisks ceļā uz laimi

Aija nevēlas teikt, ka nenoticēja Jeļenai viņas priekšnesuma laikā, bet, kaut kas liek šaubīties. Tomēr, tajā pat laikā mentore saprot, ka dziesma ir šova dalībniecei personīga.

Intaru traucēja viss teatrālais, tāpēc viņš priekšnesumu klausījies, nevis skatījies. Lai vai kā viņam Ļena patiktu, viņš nav guvis pilnu baudījumu.

Pēc nelielām pārdomām Reinis pieņem lēmumu – nedot Ļenai krēslu!

”Musulmaņi apzinās, ka mūsu reģiona sievietes ir viegli pierunājamas uz seksuālām attiecībām.” Jeļenas Matules pieredze Arābu Emirātos

TOP komentāri

 • RG
 • Pff
  +17 +14 -3

  Pff

  Pa gabalu varēja redzēt, ka priekšnesums un asaras iestudētas (: Otrreiz precēta, vīrs zālē, bet lej asaras par bijušo. So fake. Patika, kā Busulis viņu nolika pie vietas.
 • Ieva

  Ieva

  Atvainojiet, bet kādam gan jābūt cilvēkam lai no sirds patiktos tāda kā viņa un viņas priekšnesumi? Bezgaumības kalngals ar izkārtiem pupiem un samākslotību. Žūrija pati vainīga, ka palaida viņu tālāk par atlasēm, tagad vot bija jāmokas ar viņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!