Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
Jeļena Matule atklāj, kā vīrs uztvēris faktu, ka ”krēslu izaicinājumā” viņa dziedājusi par citu vīrieti
PUBLICITĀTES FOTO

Nedēļas nogalē lielu ažiotāžu radīja dziedātājas Jeļenas Matules uzstāšanās ”X Faktora” ”krēslu izaicinājumā”. Daudzi nenoticēja Ļenas emocijām un bija pārsteigti par dziesmas veltīšanu citam vīrietim, zinot, ka zālē atrodas viņas vīrs. Dziedātāja skaidro savas emocijas un to, kā uzstāšanās ietekmējusi viņas attiecības ar vīru.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Jeļena pastāsta, ka viņai paticis tas, kā viņa nodziedājusi. Viņa centusies panākt balansu starp kvalitāti un emocionālo stāvokli.

Jeļena Matule parāda emocionālo pusi un velta saldsērīgu dziesmu bijušajam vīram

”Kvalitātes jautājums bija aktuāls. Mēģinot dziesmu, sapratu, ja nevaru savaldīt emocionalitāti – kaklā “sakāpj asaras” un nevaru padziedāt. Gandrīz līdz pašām priekšnesuma beigām pratu “emociju kamolu” savaldīt, palīdzēja izlīdzināta, dziļa elpa, tas ir teatrāls paņēmiens un traucēja Intaram Busulim,” skaidro Jeļena.

Jeļena paziņo, ja viņa nebūtu centusies dabūt līdzsvaru, tad vai nu nebūtu emociju, vien plakana dziedāšana, kas viņas vecuma kategorijai neder, vai arī, ja viņa necenstos savaldīt emocijas, tad sāktu raudāt jau piektajā taktī.

”Žūrijas komentārus neņēmu tuvu sirdij. Paskatoties ierakstu un redzot, Aijas Auškāpas smīniņu, Intara Busuļa nevēlēšanos uz mani skatīties, sapratu, viņi ir izdomājuši kādu tēlu par mani un nav gatavi redzēt mani citādu, vai arī nevienam neesmu vajadzīga un man jāatvainojas, ka tērēju viņu laiku,” tā Jeļena.

Mūziķe, atnākusi ar atvērtu dvēseli un ar dziesmas palīdzību, pastāstījusi to, par ko nemēdz runāt. Ja žūrijai tas liekas kas smieklīgs, Jeļenai ir žēl.

Izvēlētais hits prasījis īstas emocijas. Arī piedaloties Polijas ”The Voice” vienā no dziesmām, viņa izmantoja tieši tādu pašu paņēmienu – pielietoja atmiņas par pārdzīvojumiem.

”Manas emocijas bija īstas, bet ne aktuālas šajā dzīves posmā. Sarežģītākais, ka par to visu nekad nebiju runājusi, bet nācās ņemt un dziedāt. Citādāk nevarēja,” tā Jeļena.

Reps un seksīgas dejas! Uz ”X Faktora” skatuves atgriežas Jeļena Matule

Pirms uzstāšanās Jeļena runājusi arī ar vīru, brīdinājusi, ka būs neveikls moments, un viņš visu sapratis.

Mākslinieces vīrs apzinās, ka tās ir tikai atmiņas par pagātni, tam visam nav liela saistība ar tagadni, jo viņa ir laimīga ar viņu.

”Vīrs apzinās, ka esmu māksliniece. Ja mākslinieks nestrādā ar savu emocionālo stāvokli, tad stipri pazeminās viņa vērtība. Tāpēc vīrs visu pieņēma un uztvēra adekvāti,” pastāsta Jeļena.

Pēc uzstāšanās bijušais mūziķei neko nav rakstījis, un Jeļena nav droša, ka viņš maz redzējis uzstāšanos.

Dziedātāja Jeļena Matule uzskata, ka seksualitātes līdzsvars ir ļoti būtisks ceļā uz laimi

Ja viņš pats negrib padalīties ar atziņām, kas iegūtas pēc šķiršanās, tad viņš nav gatavs komunikācijai, un viņa neredz iemeslu, kāpēc uzbāzties cilvēkam. Cilvēks dzīvo savu dzīvi un viņa – savējo.

”Izmainīju Adeles dziesmai vārdus, lai tie atbilstu manām domām, diemžēl to neparādīja. Nedziedāju – for me it isn’t over, bet gan – for me its really over. Man tas viss ir tikai atmiņas, tikai pagātne,” nobeidz Jeļena.