Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops vērsim

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops dvīņiem

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vēzim

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops jaunavai

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops svariem

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi nebijušu drosmes pieplūdumu. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās variantus. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka to ir vērts pamēģināt.

Horoskops strēlniekam

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops mežāzim

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

Horoskops ūdensvīram

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops zivīm

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Jaunumi

Aktualitātes

''X Faktora'' Margaritu TV atlasē sagaida kā megazvaigzni

3 ''X Faktora'' Margaritu TV atlasē sagaida kā megazvaigzni

Noslēgusies ”X Faktora” TV atlašu filmēšana, un par vienu no lustīgākajiem numuriem atkal parūpējās šova pirmās sezonas zvaigzne Margarita. Margaritas uzstāšanās piecēla zāli kājās un lika ļauties jestram dancim.

Foto: šova “X Faktors” trešās televīzijas atlases košākie kadri

Foto: šova “X Faktors” trešās televīzijas atlases košākie kadri

Svētdien, 7. jūlijā, Rīgas Kinostudijā norisinājās šova ”X Faktors” kārtējā televīzijas atlase, kas pulcēja jaunos talantus, kuri, izturējuši pirmo atlases kārtu Latvijas pilsētās, tagad stājās žūrijas priekšā. Atlase Rīgas Kinostudijā norisināsies arī pirmdien, 8. jūlijā.

Mūsu ''Carnelian'' triumfē starptautiskā konkursā Gruzijā; fani lidostā sagaida ar pārsteigumu

1 Mūsu ''Carnelian'' triumfē starptautiskā konkursā Gruzijā; fani lidostā sagaida ar pārsteigumu

Pirmā jūlija vakarā, pēc septiņām Gruzijā, Batumi, pavadītām dienām, no starptautiskā festivāla – konkursa “Wonderland – from Georgia with love” atgriezās ”X Faktorā” iepazītā grupa ”Carnelian”. Konkurss šogad notika jau piekto reizi, dalībnieku sniegumu vērtējot starptautiskai žūrijai. ”Carnelian” savā kategorijā konkursā izcīnīja pirmo vietu.

Kuri ir šovā? ''X Faktora'' otrās televīzijas atlases spilgtākie kadri

2 Kuri ir šovā? ''X Faktora'' otrās televīzijas atlases spilgtākie kadri

Jūnija izskaņa un jūlija sākums Rīgas Kinostudijā paiet ”X Faktora” zīmē – jaunie talanti, kuri izturējuši pirmo atlases kārtu, ieradušies uz televīzijas atlasēm, lai pierādītu savas prasmes nu jau šova žūrijas priekšā. Skaties.lv piedāvā ieskatīties otrās atlases dienas labākajos kadros un aicina nākt atbalstīt talantus uz atlasēm 7. un 8. jūlijā.

Dziedātāja Dita Svarupa gaida otro mazuli

7 Dziedātāja Dita Svarupa gaida otro mazuli

Viena no pagājušā gada šova ”X Faktors” spilgtākajām dalībniecēm Dita Svarupa ar sociālo tīklu palīdzību paziņo, ka gaida otro bērnu. Jaunā dziedātāja neatklāj mazuļa dzimumu, bet neslēpj grūtniecības faktu.

Rīgas “X Faktora” atlases zvaigzne - Kevins no Centrālās Āfrikas

Rīgas “X Faktora” atlases zvaigzne - Kevins no Centrālās Āfrikas

Dalībnieks, kas uz Rīgas ”X Faktora” atlasi mērojis vistālāko ceļu ir Kevins Lennijs ( Kevin Lenny) no Kamerūnas piekrastes reģiona galvaspilsētas Dualas. Kā viņš sajutās Rīgas ”X Faktora” atlasē un kādi jaunumi Kevinam ir padomā attiecībā uz Latvijas mūzikas lauciņu – to intervijā izdevās noskaidrot portālam Skaties.lv.

Notievējusi par 20 kilogramiem un gatava parādīt bijušajam! ''X Faktora'' atlasē spoži uzmirdz Kreiļa šķirtā sieva un trīs meitu mamma

23 Notievējusi par 20 kilogramiem un gatava parādīt bijušajam! ''X Faktora'' atlasē spoži uzmirdz Kreiļa šķirtā sieva un trīs meitu mamma

Starp ”X Faktora” trešās sezonas kandidātēm ir arī apburošā blondīne un trīs meitu mamma Katrīne. Šovbiznesa draugi jaunajā dāmā atpazīs sievieti, kura šova pirmajā sezonā aizskatuvē uzticīgi atbalstīja savu toreizējo vīru Edgaru Kreili. Šobrīd laulība diemžēl izirusi, taču trīs meitu mamma gatava pāršķirt dzīvē jaunu lappusi, pati startējot šovā, un viņas mērķis ir tikt tālāk kā bijušajam vīram!

Iespējams, emocionālākais pieteikums ''X Faktoram'' - Laima Samiņa

2 Iespējams, emocionālākais pieteikums ''X Faktoram'' - Laima Samiņa

Viena no ”X Faktora” spilgtākajām kandidātēm, kura savu talantu parādīja Rīgas atlasē, ir Laima Samiņa. Laima pārsteidza žūrijas pārstāvjus ar īpaši emocionālu priekšnesumu. Intervijā Skaties.lv Laima dalījās pieredzē par mūzikas industrijā jau paveikto, kā arī pastāstīja par sevi un saviem nākotnes plāniem.