Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
uz skaties.lv

Jaunumi

“Kā tas ir kalpot slepkavam, tirānam un melim?” Kattie emocionālās pārdomas pēc otrās nakts nemieriem

3 “Kā tas ir kalpot slepkavam, tirānam un melim?” Kattie emocionālās pārdomas pēc otrās nakts nemieriem

9. augustā Baltkrievijā notika prezidenta vēlēšanas. Pēc rezultātu paziņošanas valsts iedzīvotāji izgāja ielās protestēt pret krāpšanos, pieprasot godīgus rezultātus. Jau divas naktis Baltkrievijas pilsētās notiek protesti, kuros neiztikt arī bez vardarbības. ”X Faktora” uzvarētāja Kattie izmanto mirkli, kad mājās parādās internets un publisko emocionālu ierakstu.

Adrianai Miglānei grūtniecības laikā nav izdevies paglābties no strijām

4 Adrianai Miglānei grūtniecības laikā nav izdevies paglābties no strijām

Jau augusta izskaņā šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļūst par māmiņu pirmdzimtajam – pasaulē nāks dēliņš. Grūtniece ne tikai dalās ar skaistiem gaidību laika foto, bet arī ”Instagram” stāstos atklāj dažādus faktus par grūtniecību, tādā veidā motivējot, iedvesmojot un atbalstot citas māmiņas.

“X Faktorā” iepazītā Anna Krista Ostrovska Latvijas “beer pong” čempionātā ieguvusi trešo vietu

“X Faktorā” iepazītā Anna Krista Ostrovska Latvijas “beer pong” čempionātā ieguvusi trešo vietu

Šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Anna Krista Ostrovska ne tikai velta laiku mūzikai, bet arī savam hobijam – ”beer pong” spēlei. Šogad mūziķe piedalījusies Latvijas “beer pong” čempionātā un to arī tiesājusi. “Beer pong” ir alus dzeršanas spēle, kuru var spēlēt arī ar bezalkoholiskajiem dzērieniem – uzvar komanda, kura vairāk reizes trāpa bumbiņu pretinieku komandas glāzēs.

Atradēj, atsaucies! ''X Faktora'' Margaritas ģimenei pazuduši 1000 eiro

2 Atradēj, atsaucies! ''X Faktora'' Margaritas ģimenei pazuduši 1000 eiro

”X Faktorā iepazītā Margarita sociālajos tīklos publiskojusi izmisuma saucienu – sieviete atklājusi, ka pazaudējusi 1000 eiro. Nauda pazudusi Rēzeknē, iespējams, izkrītot no kabatas, un Margarita nezaudē cerību, ka atradējs, izlasot šo ziņu, sadzirdēs sirdsapziņas balsi un naudiņu atdos.