Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. janvāris

Lidija, Lida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops vēzim

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops lauvai

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops jaunavai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops svariem

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops skorpionam

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

Horoskops strēlniekam

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops mežāzim

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops ūdensvīram

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops zivīm

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Jaunumi

Aktualitātes

Dziedātāja Jeļena Matule Jaunajā gadā uzsākusi cīņu ar liekajiem kilogramiem

Dziedātāja Jeļena Matule Jaunajā gadā uzsākusi cīņu ar liekajiem kilogramiem

Dziedātāja, šova “X Faktors” pretendente Jeļena Matule, uzsākot Jauno gadu, apņēmusies tikt vaļā no liekajiem kilogramiem. Ļena izlēmusi sākt veselīgi ēst, samazināt ēdiena porcijas un pat pievērsties aktīvam dzīvesveidam, lai iegūtu savu sapņu augumu. Māksliniecei skapī stāv viņas mīļākā kleita, kura vairāk neder. Mērķis ir atkal justies skaistai un spēt uzvilkt mīļāko kleitu.

Kattie ļaujas tradīcijai un lej laimi. Ko Jaunais gads sola dziedātājai?

1 Kattie ļaujas tradīcijai un lej laimi. Ko Jaunais gads sola dziedātājai?

Pēc dalības un uzvaras šovā ”X Faktors” dziedātāja Kattie atgriezusies Baltkrievijā, kur veiksmīgi nokārtojusi sesiju augstskolā un kopā ar ģimeni svin Jaunā gada iestāšanos. Kattie apzinās, gada izskaņa ir maģijas laiks, tāpēc labprāt lej laimi un ielūkojas nākotnē.

Cik gadu vecumā puišu grupa “Baritoni” beidza ticēt Ziemassvētku vecītim?

Cik gadu vecumā puišu grupa “Baritoni” beidza ticēt Ziemassvētku vecītim?

Bērnībā ikvienam Ziemassvētki asociējās ar Ziemassvētku vecīti, dāvanām un labu uzvedību visa gada garumā. Ikviens atceras, ja bērns uzvedas slikti dāvanu vietā vecītis nes žagarus, ne kārotās dāvanas. Cik ilgi grupas ”Baritoni” puiši ticēja Ziemassvētku vecītim? Varbūt vēl šobrīd kāds no viņiem tic?

Pēdējā “Extra Faktora” epizode un pirmā intervija ar Kattie pēc “X Faktora” noslēguma ballītes

Pēdējā “Extra Faktora” epizode un pirmā intervija ar Kattie pēc “X Faktora” noslēguma ballītes

Kāpēc ”Extra Faktors” ir lielisks? Tāpēc, ka tikai ”Extra Faktora” veidotāji spēj pierunāt jauno ”X Faktora” superzvaigzni Kattie taisnā ceļā no šova noslēguma ballītes ierasties uz interviju ”Extra Faktors” studijā. Varēsiet arī novērtēt Rūdolfa uzmundrinoši lieliskās krievu valodas zināšanas, kā arī baudīt visādus citus labumus.

Ekskluzīvi pēc kaunināšanas sociālajos tīklos: Liene Greifāne atklāj savas patiesās domas par Kattie

65 Ekskluzīvi pēc kaunināšanas sociālajos tīklos: Liene Greifāne atklāj savas patiesās domas par Kattie

Dziedātāja, topošā režisore Liene Greifāne, uzzinot šova ”X Faktors” fināla rezultātus, ļoti skarbi izteicās par latviešiem, kuri nenovēl uzvaru savējiem, ir skaudīgi, nenovīdīgi, un tāpēc uzvaru izdevās izcīnīt baltkrievu dziedātājai Kattie. Liene aicināja latviešus apzināties, ka priecīgajos, skumjajos mirkļos mums dziedās vietējie mākslinieki, ne tie, kuri uz mirkli uzturas Latvijā.

Burvīgs svētku šarms! Skaties, kā Kattie tiek saposta svētkiem

1 Burvīgs svētku šarms! Skaties, kā Kattie tiek saposta svētkiem

Šonedēļ “X Faktors Douglas Make-Up zonas” noslēdzošajā sērijā uzzināsim, kā izveidot make-up svētkiem. To parādīs grima māksliniece Santa un šova “X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja – lieliskās balss īpašniece Kattie.

Atklāti “X Faktora” fināla balsošanas rezultāti

34 Atklāti “X Faktora” fināla balsošanas rezultāti

Svētdienas, 16. decembra, vakarā ar baltkrievu dziedātājas Kattie uzvaru noslēdzās šova ”X Faktors” otrā sezona. Kamēr šova fani turpina apspriest baltkrievietes sasniegumu, visbeidzot publiskoti balsojuma rezultāti.

"X Faktors" finālisti spēlē jautro dikcijas spēli "SpeakOut"

"X Faktors" finālisti spēlē jautro dikcijas spēli "SpeakOut"

Jaunās “X Faktors” zvaigznes ik svētdienas rītu ciemojas radiostacijā “StarFM”, lai sacenstos vareni jestrajā spēlē “SpeakOut”. Tā ir spēle kurā ir iespējams pārbaudīt savu dikciju un runā, ka pati Beyonce pirms koncertiem iesildoties ar “SpeakOut” spēli. Šonedēļ spēlē piedalās “X Faktors” finālisti – Mārtiņš no grupas “Baritoni” un Gabriēla no grupas “Radio trio”, kā viņiem gāja? Skaties video!