Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunumi

“X Faktoru” pamet divas grupas no Busuļa komandas

85 “X Faktoru” pamet divas grupas no Busuļa komandas

Svētdienas, 17. novembra, vakarā TV3 tika aizvadīta šova “X Faktors” trešā tiešraide, kurā sacentās 10 jauni un talantīgi dziedātāji un vokālās grupas. Raidījuma noslēgumā projektu pameta divi dalībnieki – trio ”Limonāde” un duets “The Gardens”.

Duets "Rozes" izceļas ar ļoti izjustu dziedājumu

25 Duets "Rozes" izceļas ar ļoti izjustu dziedājumu

Māsas Sanita un Sanija Rozes jeb duets “Rozes” “X Faktora” trešajā tiešraidē startēja ar Zigmara Liepiņu dziesmu “Es atnācu uguntiņu”, ko savulaik izpildījusi gan estrādes zvaigzne Mirdza Zīvere, gan jaunā dziedātāja Nicol.

Diāna Paško priecē ar emocionālu Adeles balādi

32 Diāna Paško priecē ar emocionālu Adeles balādi

Neparastās balss īpašniece Diāna Paško “X Faktora” trešajā tiešraidē startēja ar Adeles hitu “Someone Like You”. Uz skatuves Diāna nebija viena – viņu pavadīja stīgu kvartets.

”X Faktora” trešā TV tiešraide ir klāt – skaties un izsaki viedokli!

65 ”X Faktora” trešā TV tiešraide ir klāt – skaties un izsaki viedokli!

Svētdienas, 17. novembra, vakarā TV3 piedāvā grandiozā šova ”X Faktors” trešo tiešraides raidījumu, kur pārraidē no Rīgas kinostudijas varēs vērot spraigu cīņu, kurā par iespēju turpināt dalību projektā sacentīsies 10 jauni un talantīgi mūziķi un vokālās grupas. Skaities un izsaki viedokli par topošajām zvaigznēm!

Vai "The Gardens", Artim Zaķim un Annai Kristai Ostrovskai izdosies iepirkties latviskā stilā? Skaties 3. sērijā!

1 Vai "The Gardens", Artim Zaķim un Annai Kristai Ostrovskai izdosies iepirkties latviskā stilā? Skaties 3. sērijā!

Šoreiz dalībnieku uzdevums būs iegādāties lietas, kuras raksturo vārdi “Valsts svētkos dziedam mīlestības dziesmas”. Preču iegādei komandām dotas 20 minūtes un 15 eiro budžets katrai. Kad hronometrs tiek “palaists”, komandas izšķīst katra uz savu pusi. Artis un Anna Krista turas pie koncepta – katram vārdam savu piemēroto lietu. Bet vai šī ideja neizrādīsies pārāk ambicioza ar atvēlēto budžetu? Tas noskaidrosies pavisam drīz.

Ekskluzīvi foto: kā jaunās zvaigznes jautrojas ''X Faktora'' aizkulisēs

2 Ekskluzīvi foto: kā jaunās zvaigznes jautrojas ''X Faktora'' aizkulisēs

Ar divu spēcīgu dalībnieku – Dagņa un Kevina – izbalsošanu noslēgusies ”X Faktora” otrā tiešraide. Skaties.lv ielūkojās aizkulisēs, lai noskaidrotu, kāda atmosfēra tur valda un kā mākslinieki, kuri skatītāju klātbūtnē mirdz kā zvaigznes, jūtas pirms un pēc lielajiem iznācieniem.