5 komentāri

Gada nogalē, grupas ”Radio Trio” dalībnieces saviem klausītājiem sagatavojušas muzikālu sveicienu svētkos, ieskaņojot tautā iemīļotās dziesmas ”Circenīša Ziemassvētki” kaverversiju, bet jau savā skanējumā.

Grupa ”Radio Trio” plašākai publikai pazīstama kopš dalības šovā ”X faktors”, vēlāk pārstāvot Latviju arī starptautiskajā dziedātāju konkursā ”Jaunais vilnis” 2019. gadā Sočos.

Mūziķes aktīvi koncertējušas kopā ar ”Latvijas Radio Bigbendu”, Maestro Raimondu Paulu, amerikāņu dziedātāju Ruthie Foster, grupu ”Musiqq”, Kristīni Prauliņu, Intaru Busuli un daudziem citiem.

”Šis gads ir bijis neparasts, un izaicinošs, tomēr negaidītā pauze bijusi ļoti vērtīga, lai atvilktu elpu, sakārtotu domas un atjaunotos pēc intensīvā ”koncertu un konkursu skrējiena” iepriekšējās sezonās.

Tomēr pauze koncertu dzīvē ir manāmi ievilkusies, un esam noilgojušās pēc dzīvas saiknes ar publiku un muzikāliem piedzīvojumiem, tāpēc satikāmies un radījām pārsteigumu mūsu klausītājiem – skaistu Ziemassvētku dziesmu, lai pabūtu kopā viena ar otru un nodotu savu sirds siltumu līdzcilvēkiem attālināti,” pārdomās dalās ”Radio trio”.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Radio trio” skaņdarbu caurvijā ar čella stīgu dvēselisko skanējumu, pieaicinot mākslinieci Madaru Fogelmani, ar kuru mūziķēm izveidojusies skaista sadarbība un draudzība, vienai otru papildinot Eirovīzijas nacionālajā atlasē un ”X faktorā”.

Dziesmas tapšanā piedalījās arī bundzinieks – Kaspars Pļavnieks un ģitārists – Artūrs Dzintars, ieraksta pēcapstrādi veica Pēteris Upenieks sadarbībā ar mūzikas ierakstu studiju ”Cloud music”.

TOP komentāri

 • Elīna
 • Skolnieciņš no svētavota
  +3 +2 -1

  Skolnieciņš no svētavota

  Ir pienākuši ilgi gaidītie Ziemas saulgrieži. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šajā laikā, kad ir gada garākā nakts un īsākā diena, notiek brīnumi. Tieši Ziemas saulgrieži ir īstais laiks, lai lūgtu Laimas svētību visam nākamajam gadam. Saulgriežu dienā Laima ir īpaši labvēlīga visiem, kas viņai tic. Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu velmes. Tāpēc lūgsim visvareno Laimu – Likteņa Dievieti. Iedegsim dzeltenu svecīti skaistā māla svečturī uz galda un lūgsim Laimu. Lūgšana Laimai: « Visvarenā Laima, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Laima, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Laima, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Laima, uzklausi manu lūgšanu. Likteņa Dieviete, uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir tīra un svēta. Palīdzi man, Laima, sasniegt dzīvē savus mērķus. Dāvā man laimi sirdī un spēku ķermenī. Aizdzen visas raizes. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani pa laimīgiem dzīves ceļiem. Atvairi no manis nelaimes un nelabvēļus. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Visvarenā Laima – Likteņa Dieviete – es pieņemu Tevi savā sirdī. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvarenā Laima. Dari mani laimīgu un priekpilnu. Lai godāta tiek Laima kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.». Novēlu mums visiem sasniegt iecerēto un turpināt iesākto! Lai Laima ir ar mums! Visa slava Laimai!!!
  Ar Laimas viedumu, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  P.S. Lūgšanu vēlams atkārtot divpadsmit reizes. Pēc lūgšanas ir jāpateicas Laimai. Piemēram, ziedojot sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā vai arī atstājot cienastu uz jebkura akmeņa (svētakmeņa).
  #ZiemasSaulgrieži #rituāli #tradīcijas #pagāni #LatvjuDievi #Laima #LikteņaDieviete #LatvjuDievuSvētība #latviskums #latvietība #sentēvi #saticība
 • Anita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!