4 komentāri
Jauns siržu lauzējs? Intars Busulis ir drošs, ka Dagņa Roziņa uzstāšanās sajūsmināja meitenes
F64

Divdesmit vienu gadu vecais Dagnis Roziņš daudzus savas dzīves gadus nodarbojās ar sportu, bet beigu beigās priekšroku deva mūzikai. Puisis piedalās ”X Faktorā”, lai pievērstu uzmanību savai oriģinālmūzikai.

Dagņa abi vecāki ir sporta treneri, un arī viņš pats ilgus gadus nodarbojās ar diska mešanu. Mūziķis bija pat Latvijas izlasē un Eiropas čempionātā “U18” grupā izcīnīja astoto vietu.

Dziedātājs reiz tēvam atklājis par plāniem iestāties Rīgas Doma kora skolā. Tas tēvam bijis pārsteigums, jo sports bija liela daļa no Dagņa dzīves, viņi kopā teju katru vakaru devās uz stadionu mētāt lodi vai disku un pēkšņi viss.

Šova pretendentu uz televīzijas atlasi ieradās atbalstīt viņa draugs, pagājušās ”X Faktora” sezonas dalībnieks Roberts Memmēns. Roberts Markum Rivam atklāja, ka viņa draugs ir pelnījis visus četrus – JĀ, jo skaisti dzied!

Dagnis neslēpj, ka vēlas uz skatuves parādīt enerģiju un pievērst uzmanību mūzikai, kuru raksta viņš pats.

Pēc dziedātāja uzstāšanās Intars Busulis teica, ka galvenais, lai meitenēm patīk, un viņš ir drošs, ka patika. Tāpat Busulis piemetināja, ka muzikāli tas viss bijis paliels ”bardaciņš”.

Aija Auškāpa priecājās, ka ir dalībnieks, kurš pats raksta mūziku. Arī enerģiju viņa sajutusi un tas ir lieliski.

Dagņa uzstāšanās tika novērtēta ar četriem – JĀ!

TOP komentāri

 • xfaktors
  +4 +4 0

  xfaktors

  Piekritu, man ar sanacis dzirdet vinus kopa dziedam! Zeel tik, ka Ceturdienas pamata vini uzstajas
 • mans komentārs
  +3 +3 0

  mans komentārs

  Vispār jau I.Busulis iesākumā gandrīz visiem izsaka ko pozitīvu, pēc tam jau tik nāk ārā neizprotama kritika. Protams , kritika var būt arī pamācoša, bet nu iepriekšējā sezonā likās ,ka tas ir kā likums - vienkārši pateikt ko negatīvu. Ne visiem , bet pret "kādu" tas bija pamanāmi
 • Elisa
  +4 +3 -1

  Elisa

  Prieks redzēt bija arī Robertu. Vienozīmīgi viņš bija mans fovorīts X faktorā. Jūs abi esat brīnišķīgi! Prieks apmeklēt viņu kopīgās uzstāšanās , cerams būs vairāk un vairāk :-)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!