3 komentāri
Jauno talantu foto: pilnā sparā norit ”X Faktora” televīzijas atlašu filmēšanas
OKSANA DŽADANA, F64

26. un 27. jūnijā, kā arī 7. un 8. jūlijā Rīgas Kinostudijā norisinās grandiozā šova ”X Faktors” televīzijas atlases. Reģionālo atlašu veiksminiekiem jāpierāda sevi, savas vokālās prasmes nu jau šova žūrijas priekšā.

Televīzijas atlašu filmēšana ir pirmā reize, kad žūrijas ceturtais dalībnieks, grupas ”Musiqq” dalībnieks Marats izvērtē dalībniekus un parāda savu skatījumu uz mūziku un jaunajiem talantiem.

”Iespējams, vīrieši baidās no sievietēm, kuras strādā policijā?” Inspektore Olga startē ”X Faktora” Rīgas atlasē

Jaunie talanti jau no agra rīta ierodas Rīgas Kinostudijā uz mēģinājumiem, kuru laikā ir iespēja, ne tikai parādīt savas vokālās prasmes, izjust skatuvi, bet arī novērtēt pretiniekus.

Vēlāk dziedātājiem ir iespēja uzvilkt skatuves tērpus, nogrimēties un savā nodabā atkārtot dziesmas, noskaņoties priekšnesumiem. Citi tam izvēlas pagalmiņu, citi plašos kinostudijas gaiteņus.

Visam pa vidu jaunie dziedoņi ieraksta vizītkartes un bauda pusdienas, cenšoties uzveikt stresu pirms uzstāšanās.

”X Faktora” censoņa Dmitrija sirdī jau no vidusskolas laikiem mājo mīlestība bez atbildes. Jūtu iespaidā radīti 19 singli

Sākoties šova filmēšanai, dalībnieki uzmundrina ikvienu muzikālo censoni, kurš atgriežas no dziedāšanas žūrijas priekšā. Neatkarīgi – sekos nākamā kārta, vai tomēr nē.

Arī šogad neiztikt bez milzu prieka un arī skumju asarām, kā nekā ne visiem izdodas sadzirdēt tik ļoti vēlamo – JĀ.

Pēc pagājušā gada neizdošanās un izkrišanas krēslu izaicinājumā uz ”X Faktora” skatuves atgriezās dziedātāja Jeļena Matule, kura šogad uzmirdzēja jaunā tēlā.

Rīgas ”X Faktora” atlases zvaigzne – Kevins no Centrālās Āfrikas

Šova atlasē sevi parādīja arī dziedātājs Alekss Silvērs, kurš jau ir izdevis vairākus singlus, videoklipus un iemantojis zināmu popularitāti.

Arī topošo dziedātāju profesiju klāsts pārsteidz, mūzika sirdīs mājo gan policistiem, mājsaimniecēm, skolēniem, bārmeņiem, celtniekiem, gan skolotājiem un tas ir tikai mazumiņš no interesanto dalībnieku karjeras izvēlēm.

Atlases TV ekrānos vēro jau rudenī, bet klātienē tev joprojām ir iespēja apmeklēt atlases, piesakies – ŠEIT! .

Atbalsti topošās mūzikas zvaigznes!

TOP komentāri

 • Tiešām?
  +5 +5 0

  Tiešām?

  Ko Jūs darāt,XFaktors žūrija? Taisāt balagānu? Kā varēja uz filmēšanu tikt Dmitrijs ir prātam neaptverami.Vai tiešām no visiem dalībniekiem atlasījāt labākos, vai tomēr gribat pasmieties par cilvēku.
 • Ivars Reņģe
  +3 +3 0

  Ivars Reņģe

  Ļoti interesanti klātienē vērot xfaktors atlasi. Iesaku visiem, nenožēlosiet 🙂 patika kā žūrija vērtē - objektīvi un konstruktīvi.
 • Iveta Liepina
  +2 +1 -1

  Iveta Liepina

  Dažiem "stāriem" bija neliels aplauziens, ka netika tālāk.... .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!