Jaunie talanti stājas žūrijas priekšā “X Faktora” priekšatlasē

10 komentāri
Jaunie talanti stājas žūrijas priekšā “X Faktora” priekšatlasē
PUBLICITĀTES FOTO

Jau šoruden vērienīgais muzikālais šovs “X Faktors” atgriezīsies pie TV skatītājiem ar ceturto sezonu. Jaunie censoņi pagājušajā nedēļā savus muzikālos talantus atrādīja žūrijai, startējot ”X Faktora” priekšatlasē.

Pieteikšanās šovam ”X Faktors” šogad norisinās citādāk nekā iepriekšējos gadus, jo pandēmijas mainīgo apstākļu dēļ tika pieņemts lēmums nerīkot reģionālās atlases, bet gan veikt digitālās priekšatlases, kurās tika izlemts, kurus kandidātus aicināt uz televīzijas atlasēm jūlija beigās.

Aizpildot anketu, dalībniekiem bija nepieciešams pievienot arī video, kuros redzami, izpildām kādu dziesmu. No 16. līdz 20. jūnijam visu dienu garumā norisinājās digitālās atlases, kuru laikā žūrija, kuras sastāvā bija ”X Faktora” producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, muzikālā producente Maija Sējāne un šova vadītājs Markus Riva, sazinājās ar visiem pretendentiem ”Zoom” platformā.

Četrās dienās žūrija noklausījās vairāk nekā 400 ”X Faktora” pretendentu.

Kā Skaties.lv stāsta žūrijas dalībnieki, priekšatlasēs nav trūcis interesanta repertuāra latviešu valodā, tāpat vairāki dalībnieki uzstājās ar dziesmās no Aminatas repertuāra, tika izpildīta arī latviešu tautasdziesma ”Div’ dūjiņas”, Ziemassvētku klasika ”Klusa nakts, svēta nakts”, kā arī Kaspara Dimitera dziesmas.

Par dalību ”X Faktorā” sacentušies galvenokārt vietējie censoņi, bet spēkus izmēģinājuši arī ārvalstnieki – kāds puisis no Sanktpēterburgas un meitene no Ukrainas, kā arī Latvijā dzīvojošs brazīlietis.

Atkārtoti savus spēkus pārbaudīja šuvēja un dziedātāja Līga Reņģe, šoferis Aldis Grandāns, muzicējošs programmētājs Viktors Dobkevičs, jaunās izpildītājas Diona Liepiņa un Signija Taraņenko.

”Esmu neizsakāmi priecīgs par to, ka ”X Faktors” atgriežas. Jūtama jaunās paaudzes pienesums, kuri šovam ir sekojuši bērnībā, bet tagad no ”X Faktora” faniem kvalificējas par dalībniekiem,” saka šova vadītājs Markus Riva.

”Protams, savs jauninājums šā gada atlasēs ir online formāts, kam ir gan savi pulsi, gan mīnusi. Redzam arī ļoti daudz jaunas sejas, kuri beidzot ir saņēmušies pieteikties. Talanti ir, atlasēs novērojam stilu un vecuma dažādību, kas ļaus veidot interesantu un raibu ceturto sezonu,” teic Markus Riva.

Maija Sējāne norāda: ”Bija liels prieks atkal redzēt un dzirdēt tik daudz interesantu, krāsainu, drosmīgu un talantīgu cilvēku!

”X Faktorā” piedalīties vēlas visdažādākie mākslinieki – dziedātāji ar lielāku pieredzi, tādi, kuri uzstājas ģimenes lokā, ielu muzikanti, kā arī mūziķi, kuri Latvijā jau ieguvuši atzinību.

Mums priekšā liels darbs, lai rūpīgi izvērtētu katru no viņiem un satiktu jau nākamajā kārtā, kad dalībnieki dziedās uz lielās skatuves mūsu lielisko mentoru priekšā.”

Šova ”X Faktors” ceturtā sezona pie TV3 skatītājiem dosies rudenī.

10 komentāri