15 komentāri
Jaunais dziedošais talant, vai tu jau pieteicies? Zināma “X Faktora” priekšatlases norises vieta Rīgā
Foto: Skaties.lv

Jau sestdien, 12. maijā, Rīgā norisināsies pēdējā dziedošo talantu šova “X Faktors” priekšatlašu kārta, kas norisināsies Rīgā. Šodien šova veidotāji atklāja, ka tā notiks klubā “Studio 69”.

Ja pārējās piecās Latvijas pilsētās atlase sākas plkst. 15:00, tad Rīgā tā sāksies jau 12:00. Klubs “Studio 69” atrodas pašā Rīgas centrā, Tērbatas ielā 73.

”Mēs aicinām būt drosmīgiem. Ja tev ir bijis sapnis saistīt savu dzīvi ar mūziku vai nokļūt uz lielās skatuves, tad nebaidies – nāc un rādi savu talantu. Izmanto iespēju! Vienīgais sliktais, kas var notikt – tu vari palaist garām iespēju piepildīt savu sapni,” aicina ”X Faktora” komanda.

IESKATIES “X FAKTORA” ATLASĒ LIEPĀJĀ

Tiem, kuriem šķiet, ka viņi nav gatavi atlasei, producenti atgādina, ka pēdējā brīža faktors var būt izšķirošais – pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš piedalīties atlasē bija nolēmis pēdējā brīdī, tikai atlases dienā izlemjot, kādu dziesmu izpildīs, bet tas nestājās ceļā veiksmīgai dalībai projektā un triumfam.

Atgādinām, ka paralēli atlasēm līdz 11. maijam iespējama pieteikšanās mājaslapā XFaktors.lv, un tā notiek trīs kategorijās: dalībniekiem vecuma grupās 16-25 un 25+, kā arī vokālajām grupām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!