Jau šovakar! Eduards Rediko ar dziesmas palīdzību izteiks pateicību visām planētas sievietēm

11 komentāri
Jau šovakar! Eduards Rediko ar dziesmas palīdzību izteiks pateicību visām planētas sievietēm
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” dalībnieka Eduarda Rediko priekšnesumi vienmēr ir enerģiski, vokāli un emocionāli piesātināti. Arī trešā tiešraide nebūs izņēmums! Eduards izpildīs vienu no populārākajām Bruno Marsa dziesmām, dāvājot mīlestību visām pasaules sievietēm.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Eduards atklāj, ka mēģinājumi notiek katru dienu, visas nedēļas garumā viņš mācās dziesmas vārdus, melodiju, strādā pie vokālās tehnikas, mācās horeogrāfiju un mēģina savietot vokālu ar kustību. Šonedēļ uz skolu viņš bijis tikai pirmdien, bet seko līdzi tam, kas tiek uzdots un pēc iespējas izpilda galvenos pārbaudes darbus, nokārto ieskaites, lai ziemas brīvlaikā varētu atpūsties.

Skatoties uz atzīmēm, viss ir labi, nav nevienas nesekmīgas atzīmes, skolotāji visu saprot, atbalsta un palīdz.

”Grūtākais šovā ir repertuāra meklēšana un mēģinājumi, jo tie ir daudz un ir ļoti sarežģīti nedēļas garumā atrast repertuāru, kas ne tikai atklās manas vokālās spējas, bet arī piestāvēs man un, galvenais, man patiks, kā arī vēl vajag paspēt iemācīties dziesmu. Arī varu minēt to, ka grūti savaldīt uztraukumu, jo tas ir diezgan liels un šonedēļ uztraucos vairāk nekā iepriekšējās nedēļās,” tā Eduards.

Šonedēļ jaunietis dziedās Bruno Marsa dziesmu ”Treasure”. Uz skatuves pārsteigs ar labu vokālu, sarkanu kostīmu, kā arī ar horeogrāfiju. Lielu pārsteigumu pašam jaunietim sagādāja uz skatuves izvietotās disko bumbas.

Dziesma būs pretēja tai, ko viņš dziedāja otrajā tiešraidē, tāpēc atkal varēs parādīt, ka ir spējīgs dziedāt dažādos stilos.

”X Faktors” palīdz man attīstīties un pilnveidoties. Iepriekš esmu dejojis, dziedot ar vokālo grupu, taču solo numuros vienmēr biju viens pats uz skatuves un kustējos kā gribēju. Tagad sapratu, ka horeogrāfiju palīdz atbrīvoties, nomierināties, es jūtos drošāk, tā palīdz saskaņoties ar dziesmas raksturu. Dejot un dziedāt nav viegli, taču uzskatu, ka katram dziedātājam uz skatuves vajag justies brīvi un pārliecinoši,” nosaka Eduards.

Tiešraides rītā Eduards devās pie vokālā pedagoga atkārtot dziesmu, bet viņš jūtas pārliecināts, galvenais, lai satraukums netraucē.

”Zinu, ka dziesma ir diezgan populāra un tā patīk jauniešiem, taču nezinu, vai tā pārliecinās skatītājus. Par sevi esmu pārliecināts uz 8 ballēm, priekšnesums kopumā būs labs, vairāk uztraucos par vokālu, kaut gan dziesma izklausās viegla, izpildīt to ir mazliet grūti. Centīšos nodziedāt pēc iespējas labāk, bet jebkurā gadījumā – esmu gatavs glābējdziesmai, ja to vajadzēs dziedāt,” savu gatavību koncertam analizē Eduards.

Šova dalībnieks dziesmu izvēlējās kopā ar mentoru. Hits izvēlēts, jo tas piestāv Eduarda raksturam un vokālajām spējām. Ar dziesmu viņš vēlas izteikt pateicību visām planētas sievietēm, vēlreiz pateikt, ka visas meitenes ir ļoti skaistas un viņas ir pelnījušas uzmanību, cieņu un mīlestību. Eduardam ir divas māsas, tāpēc mamma jau no bērnības viņu mācījusi, ka sievietes ir jāmīl, jāciena un jāsargā.

”Esmu ļoti paškritisks, tāpēc man nepatīk skatīties uz sevi, bet es klausos savus priekšnesumus un analizēju ne tikai vokālu, bet arī to, kā es izskatos, kas ir jāizlabo, lai nākamreiz būtu labāk. Vēlos teikt to, ka 2.tiešraides priekšnesums man patika vairāk nekā 1.priekšnesums. 2.tiešraidē bija neliels uztraukums un vokālais sniegums bija diezgan labs, taču vienmēr var labāk, tāpēc izdarīju secinājumus kam jāpievērš uzmanība,” smaida Eduards.

Skatītājiem Eduards vēlas teikt paldies par atbalstu un labajiem vārdiem, viņam tas ir ļoti svarīgi, un viņš to novērtē no visas sirds. Jaunietis jūt skatītāju atbalstu caur kamerām un cer, ka arī šis priekšnesums sagādās prieku.

11 komentāri

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu