20 komentāri
Jau ceturto reizi šova vēsturē skatītāju simpātiju balvu izcīna grupa ”Baritoni”
FACEBOOK

Jau otro sezonu pēc kārtas ”Credit24” atbalsta jaunos talantus un ik nedēļu dāvā vienam muzikālajam censonim 200 eiro, lai mākslinieks varētu izkopt savu talantu. Sestajā nedēļā simpātiju balsojumā uzvar Intara Busuļa komandas pārstāvji grupa ”Baritoni”. Muzikālā apvienība jau ceturto reizi sezonas laikā iegūst skatītāju simpātiju balvu.

Katru nedēļu balvu saņems viens no dalībniekiem, kolektīva uzvaras gadījumā grupa saņem šo pašu naudas summu un rīkojas pēc saviem ieskatiem – sadala līdzekļus vai iegulda grupas kopīgajā attīstībā.

Sestās nedēļas simpātiju balvu iegūst meiteņu siržu lauzēji, labsirdīgie un simpātiskie ”Baritoni”, kuri par spīti neveiksmei telefona balsojumā, simpātiju balsojumā nezaudēja savu līdera pozīciju.

Baritonu priekšnesumi sestajā šova tiešraidē!

Jaunas tendences balsojumā nav iezīmējušās – pirmajā trijniekā atrodas un par naudas balvām sacenšas ”Baritoni”, Didzis Melderis un Kattie.

Grupa uzvar simpātiju balsojumā ceturto reizi, kopumā iegūstot 800 eiro. Otrajā vietā ir dziedātājs Didzis Melderis, kura kontā ir 400 eiro. Trešās vietas ieguvēja Kattie vēl ne reizi nav uzvarējusi balsojumā.

Ir sācies pusfināla simpātiju balsojums, kurā jau atkal kāds laimīgais dziedātājs iegūs ”Credit24” dāvātos 200 eiro.

Vai naudas balvu jau atkal iegūs ierastie simpātiju balvas saņēmēji, vai tomēr fani spēs sabalsot par citiem dalībniekiem un balvu izcīnīs kāds cits jaunais censonis?

Par savu ”X Faktora” simpātiju balso ŠEIT!

Savu favorītu atbalstīt var atdodot savu balsi no sociālā tīkla ”Facebook” konta, balsot var reizi stundā!

Palīdzi saviem favorītiem piepildīt muzikālos sapņus! Sniedz atbalstu balsojot!

TOP komentāri

 • IT
  +15 +14 -1

  IT

  Balsojuma lapā tehniskas problēmas? nevar nobalsot jau vairāk kā 2 stundas. Tas ir speciāli bremzējošs faktors? Tas liek domāt par šova tehnisko veidotāju negodīgu, pēc viņu prāta safabricētu darbīb:(. Arī pēdējā koncertā varēja manīt, kuriem horeogrāfijas tiek veidotas interesantas, kuriem nekāda ieinteresēta atbalsta no kustību konsultantes.
 • Tālavietis
  +18 +12 -6

  Tālavietis

  ..varētu domāt, ka visus latviešu dziedātājus klausās ārzemēs: -) Tas vispār ir vairāk nekā dīvaini, ka mūsu jauniešus spiež dziedāt angliski...
 • Eeee

  Eeee

  Ketti nākamajā šovā jāaiziet! Finālā jāpaliek Didzim, Baritoniem un Radio trio!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!