Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

43 komentāri
”Ja atrastos uz izbalsošanas līnijas ar kādu citu, būtu ticis tālāk.” Reinis Liepa par ”X Faktora” pamešanu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Soļa attālumā no fināla ”X Faktoru” pameta rokeris Reinis Liepa. Dziedātājs par to nebēdā, bet ir apņēmības pilns radīt savu mūziku un pārsteigt atbalstītājus.

Savas pusfināla uzstāšanās Reinis vērtē pozitīvi, viņš apzinās, ka vienmēr var nedaudz labāk, ir iespējams būt perfektākam. Mūziķis aizdomājas, ka tas, iespējams, būtu ietekmējis balsojumu.

Noskaidrots šova ”X Faktors” lielā fināla trijnieks

”Glābējdziesmu nodziedāju labi, patika, ka žūrija ļāva visu izlemt skatītājiem. Diāna varbūt savos priekšnesumos bija pārliecinošāka par mani, tāpēc saņēma lielāku atbalstu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Reinis.

Reinis neslēpj, ka, stāvot ar Diānu uz izbalošanas līnijas, viņam licies savā ziņā likumsakarīgi, ka tieši Diāna turpina dalību šovā. Toties viņš jau pagājušajā tiešraidē bija gatavs dziedāt glābējdziesmu.

”Ja es atrastos uz izbalsošanas līnijas ar kādu citu, būtu ticis tālāk. Šovu pametu ar superīgām sajūtām. Nu daudz kas atkarīgs no manis paša, tikai jāturpina darboties, radīt mūziku. Drīzumā gaidāmi muzikāli pārsteigumi,” smaida Reinis.

Rokenrola gariņš Reinis Liepa pusfinālā dzied divās valodās. Kurā izdodas labāk?

Dziedātājs ir drošs, ka gan viņam, gan Klāvam, gan Diānai un Elīnai piemīt ”x faktors”.

Mūziķis izkritis no šova tieši tajā vietā, kurā vispār spēja sevi iztēloties, nu viņš sapratis, ka jāsapņo plaši!

”Kopš izstājās grupa ”The Gardens” man šovā nav favorītu uz kuru koncertiem ietu un kurus gribētu klausīties. Kā favorītus nosaucu Elīnu un Klāvu – Elīnas balss un Klāva personība, veido viņus par maniem fināla favorītiem,” nobeidz Reinis.

TOP komentāri

 • N
  +35 +30 -5

  N

  Nevarēja par Reini nobalsot , tur tā vaina . Uzmeta , jo neļāva balsot . Citādi aizietu Paško .
 • Imis
  +32 +28 -4

  Imis

  Es arī zvanīju tajās 200 sekundēs, nebija savienijuma... būtu nobalsojis par Reini daudz vairāk reizes, bet laikam sistēma bija uzkārusies no daudzajiem zvanītājiem. Žēl!!! Reini, tu viennozīmīgi esi labāks par Paško! Ej uz priekšu, tu jau esi rokstārs!
 • Zane
  +33 +26 -7

  Zane

  Jā. No tām 200sekundēm es varēju sazvanīt tikai 3x un paarējo visu laiku nevarēju pazvanīt. Domāju, ka tas ir vienīgais iemesls kāpēc Reinis netika tālāk. Manuprāt, tas ir ļoti negodīgi un ir jāļauj Reinim atgriezties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!