Izskatīgā zobārste atkal sevi izaicina dalībai ”X Faktorā”

3 komentāri

Jau rudenī pie TV3 skatītājiem dosies muzikālā šova ”X Faktors” jaunā sezona. Plinti krūmos nav metusi un atkal dalībai šovā pieteikusies tajā iepazītā dziedātāja un zobārste Olga Palušina.

Spēkus šovā ”X Faktors” Olga izmēģināja jau iepriekšējā sezonā pirms diviem gadiem un kvalificējās ”krēslu izaicinājumam”, taču šoreiz viņa cer, ka izdosies iekļūt finālistu vidū.

”Man šķiet, ka Latvijā tas ir foršākais pasākums, kurā piedalīties jaunajiem un topošajiem mūziķiem,” sarunā ar Skaties.lv ”X Faktoru” vērtē 27 gadus vecā dziedātāja. ”Man ļoti patīk dažādi konkursi, izaicinājumi. Pēc iepriekšējās pieredzes šovā es sāku vairāk dziedāt, rakstīt mūziku, izpildīt to nelielos koncertos.

Tagad man atkal gribējās parādīt sevi un, iespējams, atrast jaunu auditoriju. Protams, interesanti būs paskatīties, vai šogad tikšu tālāk nekā iepriekšējā sezonā.”

Kā liela iedvesma iekļūt ”X Faktora” ceturtās sezonas dalībnieku vidu Olgai kalpojusi vēsts, ka šīs sezonas uzvarētājs noslēgs lūgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group”.

Taču pats galvenais iemesls Olgai ir vēlme uzstāties. ”Man gribas dziedāt, man gribas radīt dziesmas, ierakstīt un muzicēt,” saka ”X Faktora” ceturtās sezonas pretendente, kura šopavasar izdevusi kārtējo dziesmu un video.

Ar dziedāšanu Olga ir uz ”tu” jau ilgus gadus. Muzicēt sākusi skolas laikā, taču līdz ar studijām to pārtraukusi. Nu viņa par dzinuli mūzikā sasniegt arvien jaunas virsotnes saka lielu paldies saviem draugiem.

”Ja godīgi, es biju domājusi ierakstīt vienu dziesmu, lai kādreiz to noklausītos, parādītu bērniem, mazbērniem un vairs neviens par to neuzzinātu.

Pēc tam mani draugi teica: ”Tā nē, taisām kaut ko tādu, ko visiem parādīt!”

Kā spriež Olga, mūzikas industrija pastāv pieprasījums pēc aktuālā un modernā. ”Bet man galvā mūzika skan pavisam citādāk. Man gribētos darīt nevis to, ko diktē modernā popkultūra, bet to, kas man šķiet īstais, ko es daru no sirds, – rakstīt un izpildīt to, ko es gribu. Vēlos atrast savu auditoriju, kura tiešām sadzird to, ko es daru.”

Olga neslēpj, ka vēlētos mesties plašākos ūdeņos un iekarot ārzemju klausītāju sirdis, bet, viņasprāt, svarīgi ir sākt ar savu zemi Latviju.

Savas dziesmas Olga sacer un izpilda krievu valodā, bet viņa domā, ka lielas problēmas nesagādātu arī skaistu dziesmu rakstīšana latviski.

Jau piecus gadus Olga strādā par zobārsti. ”Man ir sava prakse, vēl es strādāju arī traumpunktā,” viņa nosmaida. Vairāk par to, kā Olga mēdz dziedāt, labojot zobus saviem pastāvīgajiem klientiem, lasi te!

3 komentāri