Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

16 komentāri

Zaudējot ”X Faktora” ”krēslu izaicinājumā”, grupa ”CA Band”, kurā apvienojušies dziedātāji – Līga Reņģe, Elīna Žizņevska un Viktors Dobkevics, nemeta plinti krūmos, bet izlēma turpināt darboties kā grupa. Nu viņiem ir iespēja atgriezties šovā kā 13. dalībniekam!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Līga stāsta, ka grupas biedri sazinājušies ”WhatsApp”, plānojuši ierakstīt oriģināldziesmu, tad saņēmuši piedāvājumu sacensties par atgriešanos šovā!

Kā Līga, Viktors un Elīna kļuva par grupu? Lasi ŠEIT!

”Viktors “izsita” mūs no ”sliedēm”, ierakstot grupiņā ziņojumu par piedāvājumu. Trīs stundas nevarēju aptvert, ka mums ir dota vēl viena iespēja,” priecājas Elīna.

”CA Band” smejas, ka viņus izmeta pa durvīm, viņi līda atpakaļ pa logu un nu vēl ir iespēja tikt šovā caur skursteni!

”Redzēsim, vai pa skursteni mums izdosies tikt, kāpēc gan ne? Neesam sliktāki par konkurentiem! Jādomā pozitīvais, ja tiksim, tad kārtīgi plosīsimies, rādīsim šovu,” sola Viktors.

Muzikālā apvienība priecājas, ka ir pirmie Latvijā, kuriem bija dota iespēja no solistiem izveidot grupu, nu vēl tiek iedota trīspadsmitā dalībnieka iespēja.

CA Band krēslu izaicinājuma uzstāšanās!

”CA Band” ir ļoti priecīgi, pateicīgi par iespēju! ”X Faktors” viņus emocionāli uzlādē!

Mākslinieki priecājas, ka var sadarboties ar Latvijas TOP māksliniekiem, parunāties, uzklausīt ieteikumus, kritiku un augt savā attīstībā! Arī iegūtie kontakti var noderēt karjeras attīstībā!

”Daudzi saka, tas ir tikai šovs, mums tas ir daudz vairāk, tā ir mūsu dzīve, veids, kā varam tikt, tur, kur vēlamies būt. Dalībniekiem tas neizskatās kā šovs, bet kā reāla iespēja pietuvoties sapņiem,” nobeidz Līga.

Par “CA Band” vai citu pretendentu balso ŠEIT!

Mentori skaidro, kāpēc iespēju sacensties par atgriešanos sniedz Aleksam, Kevinam, Akvelīnai un ”CA Band”!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!