Nedēļu pirms pusfināla vieni no ”X Faktora” favorītiem, grupa ”Baritoni” atradās soli no izbalsošanas. Mākslinieki neslēpj, ka jutuši, ka varētu nokļūt sliktāko divniekā, tāpēc pirms rezultātu paziņošanas pāris reizes izmēģinājuši savu glābējdziesmu.

4 komentāri

4 komentāri

 • Šaubu paradokss
 • Anita

  Anita

  Noteikti pieraadiis, ka vini ir paši Labākie!! Un cieniigi būt finālā!!! Atbalstam svētdien !!!?
 • Vvv

  Vvv

  Labi, ka šis balsojums vismaz liek 'Baritonu' puišiem sasparoties un nākamajai tiešraidei gatavoties vēl cītīgāk. Cerams, ka arī Busulim šonedēļ ir un būs vairāk laika savu dalībnieku "pabikstīšanai" un uzmundrināšanai.
  • Vvv

   Vvv

   Īsti nesaprotu, par ko manam komentāram liek mīnusus. Baritoni nepatīk tik ļoti, ka pat nenovēl viņiem sasparoties un strādāt cītīgāk? Vai tieši pretēji - nepatīk mājiens uz to, ka pagājušonedēļ viņi, iespējams, nebija sagatavojušies maksimāli labi? Vai arī citiem Intara Busuļa cienītājiem nepatīk norāde uz to, ka pagājušonedēļ viņam bija mazāk laika saviem X Faktora aizbilstamajiem?

   Ja pēdējais - tā kā sekoju līdzi Intara gaitām viņa Instagram profilos, zinu, ka pagājušonedēļ viņš divas reizes bija Maskavā. Pirmo reizi - trešdien. Otro reizi - no piektdienas līdz svētdienas dienai. Pēc fotogrāfijām no svētdienas mēģinājuma likās, ka tajā viņa arī nebija. Tāpēc domāju, ka mans pieņēmums par to, ka pagājušonedēļ Busulim nebija īpaši daudz laika saviem X Faktora dalībniekiem, nemaz nav tik ļoti nepareizs. Šonedēļ viņš vismaz pagaidām ir bijis Maskavā tikai vienu reizi un tad viņš aizlidoja un atlidoja tajā pašā dienā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!